Podrobnosti udalosti

Coneco 2012

Čas: Marec 27, 2012Marec 31, 2012
Mesto: Bratislave
Ulica: Viedenská cesta
Mesto/obec: Bratislava
Webová stránka alebo mapa: http://www.incheba.sk/vystavy…
Druh udalosti: výstavy domáce
Organizátor: Incheba
Posledná aktivita: Mar 20, 2012

Export do Outlook alebo iCal (.ics)

Popis udalosti

OD ÚSPOR ENERGIE K TRVALEJ UDRŽATEĽNOSTI
Medzinárodný veľtrh stavebníctva CONECO/RACIOENERGIA vo svojom poslednom ročníku verejnosti opäť predstavil novinky a výzvy jedného z najdôležitejších sektorov našej ekonomiky. Do popredia sa dostávajú moderné a najmä ekologické riešenia. 

V súlade s týmto trendom sa niesol aj charakter podujatia – mottom bolo slovné spojenie „Poznanie a kvalita“, v duchu ktorého sa niesli všetky súbežné výstavy a sprievodné podujatia veľtrhu. Vystavovatelia priniesli na veľtrh množstvo  ekonoviniek, čo umožnilo verejnosti zvažujúcej stavby či rekonštrukcie, inšpirovať sa ako zvoliť šetrný prístup voči našej planéte s dlhodobým efektom  v podobe úspory finančných prostriedkov.

Aj nasledujúci ročník najväčšieho stavebného veľtrhu na Slovensku bude hľadať východiská z krízy, rozvíjať myšlienky trvalej udržateľnosti a ponúkať dobré nápady v podobe praktických riešení. Využite príležitosť a zúčastnite sa výnimočného podujatia s dlhoročnou tradíciou a uznaním od popredných odborných garantov.

Veľtrh CONECO/RACIOENERGIA si vďaka svojmu stabilnému postaveniu na trhu udržiava kredit u odbornej i širokej verejnosti. Vysoká kvalitatívna úroveň, silná návštevnosť, ako aj intenzívna prezentácia v médiách, sú dôvodmi, prečo by sa aj Vaša spoločnosť nemala chýbať v zozname vystavovateľov v roku 2012. Bude nám cťou, ak si pre naplnenie Vašich obchodných a marketingových cieľov vyberiete za svojho partnera práve veľtrh CONECO/RACIOENERGIA. Tešíme sa na stretnutie s vami v termíne 27. - 31. 3. 2012.

Stena komentárov

Komentár

Odpovedzte na pozvánku Coneco 2012, aby ste mohli pridať komentáre!

Pripojte sa k sieti Stavebnictvo.sk - Pre tých čo pomáhajú, alebo chcú lepšie bývať.

Sponzorovaný odkaz

Sponzorovaný odkaz

Udalosti

Sponzorský odkaz:

svetlotechnika - vypracujeme svetlotechnický posudok pre Váš projekt. 

Energetické projektové hodnotenie budov a teplotechnické posudky.

© 2019  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby