Nezaradené (20)

Diskusie Odpovede Posledná aktivita

ARCHITEKT

Regále do skladov

Dobrý deň, mal by som záujem o regále do novovybudovaného skladu, nemáte niekto dobré referencie na niektorú z firiem, ktoré regále vyrábaj…

Začal(-a) Marcel M

0 Júl 26, 2014

FIRMA

Schodiště - fotoinspirace na Pinterest

Jak tak občas brouzdám po internetu, objevil jsem zajímavý portál s krásnými realizacemi schodišť.Dovolím si podělit se zde o kousky, které…

Začal(-a) Břetislav Eichler

0 Jún 4, 2014

PROJEKTANT

CENA PROJEKČNÝCH PRÁC A VECÍ S TÝM SÚVISIACICH

V duchu hesla: Topiaci sa slamky chytá, som pri hladani neakej pomocky narazil na celkom zaujimavu ale podla mna velmi osoznu, do ziveho tn…

Začal(-a) Eduard Soták

0 Feb 27, 2014

GRAFIK

Hľadám človeka stavebnej fakulty pre kreslenie výkresov v Autocade (inom Cade)

Ak máte záujem o prácu a viete zo škíc prekreslovať do Autocadu, ozvite sa prosím v komentári, alebo na tel. číslo 0908 096 306. Jedná sa o…

Začal(-a) Jaroslav Korim

6 Feb 27, 2013
Odpoveď od Jaroslav Korim

ARCHITEKT

Hľadám 2-3 kolegov v do priestorov Košiciach na Strojárenskej 3

Ahoj, hľadám od 1.septembra dvoch-troch kolegov do tohto (foto nižšie - 72m2) priestoru na Strojárenskej 3 v Košiciach. Ak hľadá niekto pre…

Začal(-a) Martin Procházka

0 Sep 3, 2012

DIZAJNÉR

Oplatí sa ešte investovať do fotovoltaiky ?

Ahojte !  Stále ma prenasleduje myšlienka investície do fotovoltaických článkov.  Mám na mysli ostrovný systém a nie predaj so rozvodnej si…

Začal(-a) Ján Čičmanec

2 Júl 24, 2012
Odpoveď od Ing. Slavomír Zelizňák

FIRMA

Platobná disciplína

Môj príspevok sa zakladá na problémoch platobnej disciplíny v stavebníctve. Rozčuluje ma fakt, že niekto si objedná zhotovenie diela a poto…

Začal(-a) Anna Augustínová

25 Mar 16, 2012
Odpoveď od Peter Mikuľák

DEVELOPER

Interierovy dizajn - Kosice

Dobry den,      potreboval by som navhrnut interier novostavby rodinneho domu v KE. Koho by ste mi vedeli odporucat resp. kto by vedel ponu…

Začal(-a) yoyo9550

6 Jan 18, 2012
Odpoveď od marketa anna medas

PROJEKTANT

Autocad - problém s otváraním nových súborov

Dobrý deň, mám problém s Autocadom, ak chcem otvoriť ďalší súbor dvojklikom z totalcomandera alebo priamo z Windowsu neotvorí mi ho v novom…

Začal(-a) Peter Mišenčík

2 Dec 15, 2011
Odpoveď od Peter Mišenčík

ŠTUDENT

Súťaž

Prosim vas, neviete o nejakej študentskej súťaži ( navrhovanie a projektovanie domov) ktorej by som sa mohla zučastnit? Za odpovede ďakujem.

Začal(-a) Lucia Kollárová

3 Nov 16, 2011
Odpoveď od Lucia Kollárová

© 2024  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby