Stavebné otázky (163)

Diskusie Odpovede Posledná aktivita

ARCHITEKT

prosba o radu

Hladam firmu na rekonstrukciu bytov, ktora ma za sebou skusenosti, odporucania na vybornu, cena primerana kvalite a sikovnych robotnikov vo…

Začal(-a) marketa anna medas

11 Júl 24, 2017
Odpoveď od marketa anna medas

REMESELNÍK

stavebne úpravy suseda

Dobrý deň..som tu nový tak neviem či dobre píšem tu. Chcem sa opýtať či môj sused môže robiť úpravy povrchu / zamkova dlažba a betonove die…

Začal(-a) Boris Bokotej

0 Máj 10, 2017

ARCHITEKT

podesta pred dvere hlbky

Ahojte,  poradte aka ma byt min. hlbka podesty pred dverami /dnu otvarave do bytu/ na konci vystupneho ramena v bytovom dome. v prilohach m…

Začal(-a) Katarína Gáboríková

2 Mar 7, 2017
Odpoveď od Katarína Gáboríková

Tienenie - ostenie okien

Dobrý deň, chcel by som sa s vami poradiť. Na internete som objavil takýto tieniaci prvok (alebo v alternatíve úpravy ostenia) Neviete pro…

Začal(-a) Michal Nagy

0 Mar 5, 2017

FIRMA

planitop 100 od Mapei

Dobry den, prerebam byt na Kustrovej, tehlovy s betonovym prekladom a stropom, na steny ide hlinena omietka picas, a beton chcem priznat -…

Začal(-a) Ľuboš Míček

0 Nov 14, 2016

Alternatíva Maxplus AKU

Rád by som staval záhr. chatku/minidomek zo systému Maxplus AKU.Napadlo mi, použiť namiesto relatívne drahých hotových dielcov vlastné rieš…

Začal(-a) Roman Má

0 Nov 12, 2016

DIZAJNÉR

Hladáťe interieroveho dizajnera ? Kto hlada dizajnera ?

Hladáťe interieroveho dizajnera ? Kto hlada dizajnera ? Napište na Tenneznami290@azet.sk

Začal(-a) Architekt dizajn

0 Nov 3, 2016

Výrobca nábytku na mieru - Slovensko.

Ahojte, chcela by som sa spýtať na Vaše skúsenosti a odporúčania ohľadom slovenských výrobcov nábytku. Najviac sa mi pozdáva (z tých čo som…

Začal(-a) Zdenka Paulová

0 Okt 12, 2016

STAVBYVEDÚCI

WACKER NEUSON 803

Ahojte, máte niekto skúsenosti s bágrom WACKER NEUSON 803? Čo si o ňom myslíte? http://ornica.sk/

Začal(-a) Karol Mažár

0 Okt 7, 2016

LAICKÁ VEREJNOSŤ

je zasklenie loggie dobry napad?

manzelka ma presviedca, aby sme dali zasklit nasu loggiu, nie som si isty, ci to je dobry napad, preto by som ocenil vase rady, pripadne os…

Začal(-a) Pavol Smutný

1 Sep 26, 2016
Odpoveď od Jaroslav Bratský

© 2024  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby