Diskusie používateľa Ing.Hruskó Krisztián,PhD. (16)

Diskusie s odpoveďami (15) Odpovede Posledná aktivita

DIZAJNÉR

...beriem si na vedomie :), ak idem do Viedne ozvem sa..."

Používateľ Ing.Hruskó Krisztián,PhD. odpovedal Apr 18, 2013 na Otvorený list pre STAVEBNÍCTVObodkaSK

14 Apr 20, 2013
Odpoveď od Ing. Pavol Huďa

DIZAJNÉR

Zlatý si Milan, ale moje "ego je dávno v čudu" čiže mi absencia komentárov na moje h…"

Používateľ Ing.Hruskó Krisztián,PhD. odpovedal Apr 18, 2013 na Otvorený list pre STAVEBNÍCTVObodkaSK

14 Apr 20, 2013
Odpoveď od Ing. Pavol Huďa

DIZAJNÉR

Leuš nemám patent na rozum. Do konca ani stavbár nie som. AK to Vy vidíte že je to O…"

Používateľ Ing.Hruskó Krisztián,PhD. odpovedal Apr 18, 2013 na Otvorený list pre STAVEBNÍCTVObodkaSK

14 Apr 20, 2013
Odpoveď od Ing. Pavol Huďa

DIZAJNÉR

Ahoj Kristína, máš pravdu že Leuš má pravdu :). No ak mám dieťa, vychovávam ho, a ke…"

Používateľ Ing.Hruskó Krisztián,PhD. odpovedal Apr 18, 2013 na Otvorený list pre STAVEBNÍCTVObodkaSK

14 Apr 20, 2013
Odpoveď od Ing. Pavol Huďa

DIZAJNÉR

čaf Lea, formálne je to pravda čo píšeš. Nikto nie je, kto by stým nesúhlasil. Preto…"

Používateľ Ing.Hruskó Krisztián,PhD. odpovedal Apr 18, 2013 na Otvorený list pre STAVEBNÍCTVObodkaSK

14 Apr 20, 2013
Odpoveď od Ing. Pavol Huďa

ARCHITEKT

MMM, položím dve otázky: V ktorom roku si sa narodila? Aké máš skúsenosti žiť v rôzn…"

Používateľ Ing.Hruskó Krisztián,PhD. odpovedal Mar 21, 2012 na komunizmus-pokracuje?

11 Apr 11, 2012
Odpoveď od marketa anna medas

DIZAJNÉR

dobrý deň, Dám Vám číslo na môjho podlahára (aj ja od neho beriem) skúste uňho: Tapf…"

Používateľ Ing.Hruskó Krisztián,PhD. odpovedal Jan 29, 2012 na podlaha orech markant

1 Jan 29, 2012
Odpoveď od Ing.Hruskó Krisztián,PhD.

PROJEKTANT

My sme sa tiež zaregistrovali na 123dopyt (zadarmo). Viedol som zopár zaujímavých ma…"

Používateľ Ing.Hruskó Krisztián,PhD. odpovedal Jan 27, 2012 na Dopytové služby v stavebníctve, získavanie zákaziek

19 Apr 29, 2020
Odpoveď od Ing. Pavol Ruják

DEVELOPER

...no z Košíc nie sme, ale vo štvrtok sme mali jednu pani z Košíc (malý projektík) N…"

Používateľ Ing.Hruskó Krisztián,PhD. odpovedal Jan 14, 2012 na Interierovy dizajn - Kosice

6 Jan 18, 2012
Odpoveď od marketa anna medas

STAVEBNíK

jasné... veľký, guľatý a tápa po tme... :) "

Používateľ Ing.Hruskó Krisztián,PhD. odpovedal Nov 3, 2011 na poklona

4 Dec 11, 2011
Odpoveď od Ladislav Mihálik

© 2024  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby