Diskusie používateľa Kristína Kristiánová, ing.arch. (49)

Diskusie s odpoveďami (46) Odpovede Posledná aktivita

DEVELOPER

...vyzerá to super, ak máte veľkú stenu, vyberte si čo najväčší vzor, aby sa Vám neo…"

Používateľ Kristína Kristiánová, ing.arch. odpovedal Feb 26, 2014 na tip na peknu zelenu tapetu

11 Feb 27, 2014
Odpoveď od Branislav Várkoly, Ing.

DEVELOPER

sorry, nebola som na sieti - NCS vzorkovník má väčšina firiem, ak ste Dulux miešali…"

Používateľ Kristína Kristiánová, ing.arch. odpovedal Feb 26, 2014 na tip na peknu zelenu tapetu

11 Feb 27, 2014
Odpoveď od Branislav Várkoly, Ing.

DIZAJNÉR

... neber to tak tragicky, sú aj iné hodnoty, a väčšie ako náš obľúbený dizajník ..."

Používateľ Kristína Kristiánová, ing.arch. odpovedal Feb 26, 2014 na Dehonestácia hodnôt

2 Jún 25, 2014
Odpoveď od Greš-Vaľa Jaroslav

DEVELOPER

... podľa NCS vzorkovníka je veľmi peky odtieň S1050-G70Y, je to ale výrazná zelená…"

Používateľ Kristína Kristiánová, ing.arch. odpovedal Feb 24, 2014 na tip na peknu zelenu tapetu

11 Feb 27, 2014
Odpoveď od Branislav Várkoly, Ing.

DEVELOPER

... najjednoduchšie to natrieť, odtień si vyberiete podľa vzorkovníka farieb, príp.…"

Používateľ Kristína Kristiánová, ing.arch. odpovedal Feb 24, 2014 na tip na peknu zelenu tapetu

11 Feb 27, 2014
Odpoveď od Branislav Várkoly, Ing.

ARCHITEKT

... myslím, že na to žiaden vzor nepotrebujete. Ak napíšete, že súhlasí s vypracovan…"

Používateľ Kristína Kristiánová, ing.arch. odpovedal Dec 4, 2013 na Zmeny v projekte ineho architekta

11 Dec 4, 2013
Odpoveď od Kristína Kristiánová, ing.arch.

ARCHITEKT

... od takých investorov by som dala ruky preč čím skôr - podľa mňa nie je normálne,…"

Používateľ Kristína Kristiánová, ing.arch. odpovedal Nov 29, 2013 na Zmeny v projekte ineho architekta

11 Dec 4, 2013
Odpoveď od Kristína Kristiánová, ing.arch.

LAICKÁ VEREJNOSŤ

Odporucam Vam zobrat na stavbu sadrokartonara - najlepsie nie z Polska ani Ciny - ab…"

Používateľ Kristína Kristiánová, ing.arch. odpovedal Aug 2, 2013 na Problemy so sadrokartonom

2 Aug 2, 2013
Odpoveď od Kristína Kristiánová, ing.arch.

DIZAJNÉR

ahoj Krisztian, myslím, že Lea má pravdu, ale aj Ty máš pravdu v tom, že minulý rok…"

Používateľ Kristína Kristiánová, ing.arch. odpovedal Apr 17, 2013 na Otvorený list pre STAVEBNÍCTVObodkaSK

14 Apr 20, 2013
Odpoveď od Ing. Pavol Huďa

ARCHITEKT

ha-ha-ha ... tak takú som ešte nestretla, ale ak Ti zaplatia autorský dozor, tak sa…"

Používateľ Kristína Kristiánová, ing.arch. odpovedal Dec 17, 2012 na prosba o radu

11 Júl 24, 2017
Odpoveď od marketa anna medas

© 2024  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby