Diskusie používateľa Vladimir Brzak (7)

Diskusie s odpoveďami (6) Odpovede Posledná aktivita

STAVEBNíK

dakujem za Vasu odpoved a v pripade ze vymenim aj celu strechu (krov, zateplenie, kr…"

Používateľ Vladimir Brzak odpovedal Okt 14, 2011 na Rekonstrukcia 50 rocneho domu na pasivny alebo moderny bungalov - ano ci nie?

14 Okt 14, 2011
Odpoveď od Milan Olšavský

STAVEBNíK

dakujem za Vasu odpoved  "

Používateľ Vladimir Brzak odpovedal Okt 14, 2011 na Rekonstrukcia 50 rocneho domu na pasivny alebo moderny bungalov - ano ci nie?

14 Okt 14, 2011
Odpoveď od Milan Olšavský

STAVEBNíK

chcem Vas poprosit o radu, kedze ste mi napisali ze nizkoenergeticky bungalov z toho…"

Používateľ Vladimir Brzak odpovedal Okt 6, 2011 na Rekonstrukcia 50 rocneho domu na pasivny alebo moderny bungalov - ano ci nie?

14 Okt 14, 2011
Odpoveď od Milan Olšavský

STAVEBNíK

dakujem Vam za Vasu informaciu nokolko som si doteraz myslel ze na prerabku nebudem…"

Používateľ Vladimir Brzak odpovedal Okt 6, 2011 na Rekonstrukcia 50 rocneho domu na pasivny alebo moderny bungalov - ano ci nie?

14 Okt 14, 2011
Odpoveď od Milan Olšavský

ARCHITEKT

no byt Vami tak sa pokusim predat dom co najrychlejsie!!! pretoze z romskymi spoluob…"

Používateľ Vladimir Brzak odpovedal Okt 5, 2011 na Čo robiť ak mám 34 rómov za susedov ?

5 Okt 5, 2011
Odpoveď od Vladimir Brzak

STAVEBNíK

A bola by daka moznost aspon dosiahnut nizkoenergeticky dom a co by bolo k tomu zmen…"

Používateľ Vladimir Brzak odpovedal Okt 5, 2011 na Rekonstrukcia 50 rocneho domu na pasivny alebo moderny bungalov - ano ci nie?

14 Okt 14, 2011
Odpoveď od Milan Olšavský

© 2024  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby