19. november 2010 - Pridané: v záložke "Hlavná" pribudla podzáložka "Predstavené príspevky"

15. november 2010 - Pridané: v záložke "Kalendár" pribudla podzáložka "Školenia"

11. november 2010 - Pridané: 9./ bod v "Podmienky služby": Čo je službou komunitného infoportálu stavebnictvo.sk : samotná registrácia, uverejnenie kontaktných údajov, komentovanie príspevkov, publikovanie textových príspevkov, pridávanie fotografií, tvorba albumov, pridávanie videí, pridávanie udalostí do kalendára, zdieľanie súborov, zakladanie diskusií, posielanie správ ostatným členom, posielanie pozvánok, vytváranie skupín, prípadne ďaľšie služby ktoré vzniknú počas existencie komunitnej siete o stavebníctve.

11.november 2010 -  Pridané: 8./ bod v "Podmienky služby": Každý člen je zodpovedný za obsah ktorý uverejnil a za dodržiavanie autorských práv

4. november 2010  - Pridané: dynamické prezeranie fotografií po kliknutí na "predchádzajúce" a "následujúce"

3. november 2010
  - Pridané: podzáložka "Rozšírené vyhľadávanie" pre hlavnú záložku "Členovia"

30. október 2010 
- Pridané: 7
./ bod v "Podmienky služby" :  
ceny výrobkov, služieb, materiálov... musia byť pripojené ako súbor alebo odkaz priamo na Vašu webstránku

30. október 2010 - Pridané: 6./ bod v "Podmienky služby" :  konverzný pomer medzi Odbornými článkami : PR článkami = 3 : 1

30. október 2010 - Pridané: 5./ bod v "Podmienky služby" : uverejnený PR článok musí obsahovať v názve označenie "PR - článok"

27. október 2010 - Pridané: 4./ bod v "Podmienky služby" : používanie portálu je bezplatné a uverejnené informácie nebudú spoplatňované ani spätne

26. október 2010 - Pridané: v záložke "Kalendár" pribudla podzáložka "Súťaže"

25. október 2010 - Pridané: záložka v hlavnom menu "Software"

25. október 2010 - Pridané: záložka v hlavnom menu "Stavebné právo"


23. október 2010 - Pridané: v hlavnom menu v záložke "Kalendár" pribudli podzáložky: Výstavy domáce, Výstavy zahraničné,Konferencie

23. október 2010 - Pridané: v hlavnom menu pribudli v záložke "Moja strana" podzáložky: Moje Textové príspevky,Moje Diskusie, Moje Udalosti,Moje Fotografie,Moje Videá,Moji Priatelia

23. október 2010 - Pridané: podzáložka "Albumy" pod "Fotografie" 

22. október 2010 - Pridané: v hlavnom menu záložka "Inštitúcie a úrady", a jej podzáložka "Krajské stavebné úrady"

19. október 2010 - Pridané: v hlavnom menu pribudla kategória Architektúra a podzáložky "Všeobecne", "Novostavba", "Rekonštrukcia", "História", "Interiér a dizajn", "Exteriér a záhrada"

15. október 2010 - Pridané: spustená funkcia posielania pozvánok

6. október 2010 - Zmena: pri kliknutí na fotografiu v albume sa prejde na ďaľšiu fotografiu:

predtým sa zobrazila fotografia na celú obrazovku (to je stále možné po kliknutí na "Zobraziť v plnej veľkosti") Taktiež ctrlšípky vpravo a vľavo na klávesnici : následujúca a predchádzajúca fotografia v albume  - nápad aj úprava Jurajova práca - http://stavebnictvo.sk/profile/IvanGroznyj

3. október 2010 - Pridaná funkcia posielania obrázkov a videí na e-mail z telefónu:
mail priradený k svojmu profilu nájdete v NASTAVENIA->PROFIL úplne dole. Predmet v maily sa zobrazí ako názov fotografie a samotný text v e-maili ako popis obrázku. 1-2 hodiny trvá kým príde mail a zaradí sa do systému.

Zobrazenia: 393

Odpovedať na toto

Odpovede na túto diskusiu

mne uz prisiel
zle som napisal: 1-2 hod trvá keď pošleš mail s fotkou alebo videom na tú adresu, aby sa objavila vo fotografiách alebo videách na stavebnictvo.sk - funguje aj ked pošleš mail s fotkou alebo videom z počítača (viac fotiek naraz v prilohe som zatial netestoval)
pridaná v hlavnom menu kategória "architektúra" a podzáložky
nedame otvorenie webu symbolicky na 17 . novembra ? bude sa to aj lepsie pamatat
jj :-D niečo ako vyročie slobody komunikacie
pridaný 5,6,7 bod v "Podmienkach služby"
Pridaná podzáložka "Rozšírené vyhľadávanie" pre hlavnú záložku "Členovia"
15. november 2010 - Pridané: v záložke "Kalendár" pribudla podzáložka "Školenia"

© 2024  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby