Už pár rokov som živnostník, stavbár a robil som, kde prišlo. Toto leto sme sa dali dokopy s partiou kamošov a robíme už všetko, od základov až po strechu, či úpravu záhrady. Ide o to, že každý na stavbu príde, ako chce, či v rifliach alebo montérkach. Teraz robíme v jednej radovej zástavbe a všimol som partie, ktoré sú obelčení rovanko a vyzerá to lepšie, ako my zlátaní ako tak dokopy. Chcem sa poradiť, kde nakupujete pracovné odevy, či máte skúsenosti s kúpou cez eshop (je to vraj lacnejšie ako v kamennom obchode) a mne sa to už oplatí riešiť, keď je nás 10

Zobrazenia: 452

Odpovedať na toto

Odpovede na túto diskusiu

Dobrý deň, skúsil by som obchod s pracovnými odevmi a nechať na chrbát a v prednej časti našiť logo Vašej firmy. Keď som sa v Košiciach pýtal svojho krajčíra na nové šitie odevov, tak povedal, že nestíhajú robiť úpravy, preto nové odevy nešijú.

No určite niečo si zaobstaraj. Vyzerá to oveľa dôveryhodnejšie ak máš aj seriózne pracovné oblečenie. Ja osobne som mal takú skúsenosť, že sme kúpili len tak z obchodu kombinézy a tak sme si dali inde spraviť potlač našej firmy. Bohužiaľ nedopadlo to dobre, keďže po pár vypraniach z loga ostali len škvrny. Tak ti odporúčam radšej si nájdi takých, kde ti to vedia aj priamo spraviť a hlavne kvalitne.

Presne o to ide, že chcem nájsť serióznu firmu, ktorá dodá kvalitné oblečenie, čo sa neprederaví po pár vypraniach aj to logo aby tam ostalo. Ešte aj to si musíme vymyslieť :-D

Keby si mal záujem, vedel by som ti doporučiť serioznu firmu, cez ktorú sme si objednávali už kvalitné kombinézy, nielen také len aby bolo aj s logami. Manželka to vždy perie na vysokej teplote a nápisy stále držia.

Ahoj, my s chlapcami robíme na firmu, s.r.o.čku a tiež sme začínali všeliako... Ale teraz berieme normálne rovnaké pracovné odevy, je to dostojnejsie a aj na nas tolko nezizaju, v podstate nemaju problem, pustia nas vsade bez problemov (aj kradnut by sa tak dalo :D) odevy kupujeme online cez http://www.manutan.sk/ ale neviem, ktore presne, lebo to vybavuje kolega veduci a myslim, ze ties dosivaju na nich nieco, ja to neriesim, lebo som spokojny s nimi. urcite odporucam mat nieco dobre na sebe, uz len kvoli bezpecnosti, ale tak aj to lepsie vyzera.

Sponzorovaný odkaz

Sponzorovaný odkaz

Udalosti

Sponzorský odkaz:

svetlotechnika - vypracujeme svetlotechnický posudok pre Váš projekt. 

Energetické projektové hodnotenie budov a teplotechnické posudky.

© 2019  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby