/Nitra, 4. februára 2016/ Ako vyzerajú najmodernejšie vykurovacie technológie – úsporné a maximálne orientované na budúcnosť? Bude po novom pre domácnosti oveľa ľahšie vybrať si vykurovanie, ktoré nezaťažuje prírodu?

Odpovede na tieto otázky a ukážky noviniek z oblasti vykurovania čakajú na zvedavých návštevníkov v expozícii značky Vaillant na výstave Aquatherm Nitra 2016. Priaznivcov vykurovacej, klimatizačnej, ventilačnej a regulačnej techniky privíta výstavisko Agrokomplex v dňoch 9.-12. februára 2016 na 18. ročníku medzinárodného veľtrhu.

 

Inteligentné a trvalo udržateľné

V pavilóne M1, v stránku číslo 117 ukáže značka Vaillant ako si predstavuje budúcnosť v oblasti vykurovacích technológií. „Návštevníkom predstavíme nové prémiové produkty s označením Green iQ s najvyššou energetickou účinnosťou, ktoré sú výnimočne šetrné k životnému prostrediu. Nastavujú najvyššiu latku pre trvalo udržateľné vykurovacie technológie v Európe,“ povedala Ing. Jarmila Klátilová, marketingová riaditeľka spoločnosti Vaillant Group Slovakia. Novinky doprajú členom domácnosti maximálne pohodlie. „Umožňujú ovládanie na diaľku pomocou smartfónu, majú nemeckú kvalitu, dlhú životnosť a nízke prevádzkové náklady,“ dodáva J. Klátilová. Vykurovacie zariadenia možno totiž ľahko kombinovať so solárnymi systémami aj tepelnými čerpadlami, a to aj dodatočne.

 

Nová éra vykurovacích zariadení

Prvou z noviniek s označením Green iQ je nový kondenzačný kotol s nepretržitou optimalizáciou prevádzky. „Závesný kotol ecoTEC exclusive osloví najmä tých najnáročnejších. Má energetický štítok triedy A a spĺňa najvyššie európske smernice o energetickej účinnosti,“ upresnila J. Klátilová. Za mimoriadnu úroveň inovácie, udržateľnosti a výnimočný dizajn dostal kotol prestížnu cenu s názvom Red Dot Design Award 2015. Druhou novinkou je nová generácia tepelných čerpadiel na vykurovanie a prípravu teplej vody s označením Green iQ. Inovatívne a univerzálne tepelné čerpadlá flexoTHERM exclusive a flexoCOMPACT exclusive využívajú flexibilne každý z alternatívnych prírodných zdrojov tepla – zem, vodu a vzduch. Životné prostredie totiž môže poskytnúť až 75 % potrebnej energie zadarmo. „Tepelné čerpadlá Green iQ sú ešte účinnejšie a majú veľmi tichú prevádzku vďaka dôkladnému tlmeniu vibrácií a efektívnej zvukovej izolácii,“ odporúča Klátilová. Vhodné sú pre novostavby aj modernizácie, pre rodinné aj bytové domy. Viac informácií nájdete na: www.vaillant.sk. Ak sa zaregistrujete na oficiálnej stránke veľtrhu: www.aquatherm-nitra.com/sk/pre-navstevnikov, môžete získať vstupenku zadarmo.

Zobrazenia: 88

Komentáre k tomuto článku sú uzavreté

Sponzorovaný odkaz

Sponzorovaný odkaz

 -----------------------------------

Udalosti

Sponzorský odkaz:

stavební komunita poskytuje prostor pro výměnu informací souvisejících se stavebnictvím, architekturou a designem.

 

svetlotechnika - vypracujeme svetlotechnický posudok pre Váš projekt.

Výhodný predaj bytov Bratislava ponúka developer FINEP v rámci projektu Jégého alej IV!

Klimatizácie Daikin

Pri výbere klimatizácie dajte na kvalitu. Vyberte klimatizáciu Daikin.

© 2018  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby