Balkónový ukončovací profil W30 pre terasy s dlažbou na terčoch

Profil W30 je špeciálne vyvinutý pre terasy a balkóny s dlažbou na terčoch.  W30 predstavuje ucelený odkvapový systém, ktorý zahŕňa vonkajšie a vnútorné rohy, spojky, krytky a samotné terče SMART.

Pri správnej inštalácii profil zaručuje dokonalé odvádzanie zrážkovej vody z plochy terasy alebo balkónu. Jeho konštrukcia zabezpečuje 100% stabilizáciu dlažby na ukončovacích hranách.

Odkvapový systém W30 sa dodáva v troch základných farebných odtieňoch. RAl 8019, RAL 7024. RAL 7037. Okrem týchto farieb je možné objednať si tento profil za malý príplatok v ľubovoľnom odtieni RAl.

Na profily poskytujeme 5 ročnú záruku. Ako jeden z mála výrobkov na našom trhu je certifikovaný certifikátom kvality EU.

PROFIL W30

Každý jeden farebný profil, ktorý  dodávame na trh má dvojitú antikoróznu úpravu. Jednak je pochrómovaný a jednak je chránený polyesterovým farebným povlakom.

K systému W30 patrí aj unikátny systém terčov SMART. Ich konštrukcia zabezpečuje že dlažba je stabilná a nekýve sa pri chôdzi do strán.

Výška sa prispôsobuje pomocou dištančných podložiek o hrúbke 0,5mm, 1mm, 2mm, 3mm. Dištančné podložky sú farebne odlíšené a  môžu sa medzi sebou neobmedzene kombinovať.

Pod dlažbu sa doporučuje inštalovať hydroizoláciu. Najvhodnejšou hydroizoláciou je EPDM fólia alebo PVC fólia minimálne 1,5mm hrubá.

Celý systém alebo jeho jednotlivé komponenty je možné zakúpiť v našom e-shope: E-shop art4you

TERČ SMART

DIŠTANČNÉ KRÚŽKY

Zobrazenia: 206

Sponzorovaný odkaz

Sponzorovaný odkaz

Udalosti

Sponzorský odkaz:

svetlotechnika - vypracujeme svetlotechnický posudok pre Váš projekt. 

Energetické projektové hodnotenie budov a teplotechnické posudky.

© 2019  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby