Euronom má bohaté skúsenosti v oblasti vykurovania. Svoje prvé boilery na teplú vodu sme vyvinuli už v roku 1939. Prvé solárne panely a tepelné čerpadlá sme začali vyrábať už pred 30 rokmi. V roku 1983 sme patentovali prvú pec na pelety.

Euronom je skutočný priekopník vo vývoji produktov na spracovanie trvácnych, ekologicky výhodných zdrojov energie,ako solárne panely, tepelné čerpadlá a kotly na biopalivá.

Viac ako 250 000 vykurovacích systémov už bolo dodaných na škandinávsky trh.

Náším cieľom je dodávať produkty, ktoré sú najlepšou voľbou dnes a ostanú najlepšou voľbou aj v budúcnosti.

Ceny energií rapídne stúpajú. Euronom preto vyvinul FlexiFuel system, v ktorom je možné využiť vždy preferovaný ekonomicky najvýhodnejší zdroj energie pre vykurovanie systému.

 FexiFuel systém ponúka kombináciu tepelného čerpadla, peletkovej pece, krbovej vložky, solárnych panelov a plynových kotlov pomocou systémovej nádrže.

Naše tepelné čerpadlámajú najvyšší koeficient výkonu COP. V testovaní švédskej energetickej agentúry sme sa umiestnili s viacerými tepelnými čerpadlami na popredných miestach. Exo Air polaris dokonca vyhral vo svojej triede.

Samozrejmosťou pri našich systémoch je anti legionella program, ktorý Vám zaručí zdravotne nezávadnú vodu bez škodlivých baktérií, ktoré sa v lacných systémoch bez tejto funkcie často premnožia a spôsobujú infekcie dýchacích ciest a iné závažné ochorenia.

V našej ponuke nájdete tiež solárne systémy na ohrev vody, solárne systémy na ohrev vody a prikurovanie a na želanie Vám zostavíme akýkoľvek individuálny solárny systém pre Váš bazén, bytový dom alebo komerčný objekt.

Flexifuel je koncept, ktorý umožňuje kombináciu rôznych typov energie do tej istej systémovej nádrže. Systém dokáže využívať vždy energeticky najvýhodnejší tepelný zdroj. Kombinuje energiu solárnych panelov, tepelného čerpadla a dokáže to urobiť aj s krbovou vložkou či peletkovou, alebo plynovou pecou. Najlepšie kúrenie je zvyčajne dobrá kombinácia. Kontaktujte nás a my vám pomôžeme nájsť najlepšiu kombináciu pre Vašu nehnuteľnosť.

Zobrazenia: 63

Sponzorovaný odkaz

Sponzorovaný odkaz

 -----------------------------------

Udalosti

Sponzorský odkaz:

stavební komunita poskytuje prostor pro výměnu informací souvisejících se stavebnictvím, architekturou a designem.

 

svetlotechnika - vypracujeme svetlotechnický posudok pre Váš projekt.

Výhodný predaj bytov Bratislava ponúka developer FINEP v rámci projektu Jégého alej IV!

Klimatizácie Daikin

Pri výbere klimatizácie dajte na kvalitu. Vyberte klimatizáciu Daikin.

© 2018  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby