Foto: Návrh a realizácia interiéru, PRUNUS interiérové štúdio

Chcete pekný interiér do Vášho domova, ale nemáte ani potuchy ako začať? Myšlienky ako by to malo všetko spolu vypadať Vám robia starosti? Ak sa necítite  zdatní popasovať sa s takouto úlohou dobrým riešením je obrátiť  sa na služby odborníka. Vyberte si kvalitné interiérové štúdio. Prinášame Vám zopár praktických rád.

  

Pri určovaní štýlu  treba mať vždy na pamäti , že byty musia byť predovšetkým funkčné, hlavne vtedy ak majú slúžiť viacčlennej rodine. Prioritou je vytvorenie  priestoru vyzývajúceho  k oddychu a relaxu.

 

Kuchynská linka pôsobí zaujímavejšie keď namiesto klasických drevených dvierok zvolíte niektoré sklenené. Kuchyňa bude dýchať otvorenejšou atmosférou a rozžiari ju. Pri výbere materiálu kuchyne na mieru z ktorého majú byť zhotovené kuchynské dvierka určite  investujte do kvality. Dajte prednosť striekaným dvierkam, tie keď sa Vám poškodia /nejaký škrabanec /  nie je nič jednoduchšie ako si ich dať  v zákazkovej výrobe nábytku prestriekať a vyzerajú ako nové. Fóliované dvierka už nikto neopraví. Hovorí sa , že pracovná doska sú Vaše malé čierne šaty . Pravdou je, že pracovná doska  z funkčného hľadiska musí spĺňať dôležité kritéria. 

           Foto: Realizácia interiéru, PRUNUS interiérové štúdio                                                                                         

 Obývacie izby dnes  už  nemusia mať jednoznačný punc „televíznej miestnosti “. Využite časť miestnosti tak, že jej vytvoríte novú funkciu. Vznikne  pekné, malé, oddychové miesto ako stvorené na posedenie, či na  šálku čaju s priateľmi. Príjemné, pohodlné kreslo s lampičkou  v rohu priam vyzýva oddať sa dobrej knihe. Pri výbere konferenčného stolíka skoncujte s tradičným riešením. Použite kreativitu a vyzdvihnite miesto napr. starou truhlou, ktorá môže slúžiť ako odkladací priestor.

                 

Ak vlastníte malý dom, alebo byt,  ktorý ponúka izby s rôznym účelom, potom cieľom je, aby nábytky na seba nadväzovali na seba súdržným spôsobom. Pre  mnoho domov je zas typický otvorený priestor  kuchyne, jedálne a obývačky spolu. Takže pri navrhovaní interiéru  by ste mali  nábytok štýlovo zladiť.

 

Každá kúpeľňa môže ťažiť z krásneho dizajnu  kúpeľňového nábytku. Ten sa vyrába z vysokokvalitných materiálov odolávajúcich vlhkému prostrediu.       Foto: Realizácia interiéru, PRUNUS interiérové štúdio

Je múdre  používať rovnaké dlažby ako v kúpeľni i v celom interiéry, vytvoria pocit že priestor  bude vyzerať  oveľa väčší, ako v skutočnosti je. Ak máte malé miestnosti, použite svetlé farby, ktoré priestor opticky zväčšia.

 

Ak dekorujete malý obývací priestor pridajte zrkadlá. Zrkadlá  pomáhajú  vytvoriť ilúziu väčšieho priestoru, ktorá nesporne pomáha pri zlepšovaní vzhľadu  interiérov. Jeho umiestnenie si treba dôkladne premyslieť. Pokiaľ sa jedná o zrkadlo okolo ktorého prechádzate, treba ho nechať „dýchať “a  dať mu priestor.

 

Keď uvažujete o maľovaní stien myslite na to, aká slnečná je izba. Strop by mal byť o dva odtiene svetlejší ako steny v miestnosti. Ak tak neurobíte, po chvíli sa v miestnosti začnete cítiť ako v krabici. Jasné stropy otvárajú priestor a dávajú mu otvorenejší pocit.

Kompletná tvorba na : www.kuchyneprunus.sk

Kontakt : 0905/ 935 799

Zobrazenia: 2611

Komentár


ARCHITEKT
Komentár osoby Kúpeľňové štúdio TARCHI o Máj 19, 2015 na 16:15

Super práca!

Sponzorovaný odkaz

Sponzorovaný odkaz

Udalosti

Sponzorský odkaz:

svetlotechnika - vypracujeme svetlotechnický posudok pre Váš projekt. 

Energetické projektové hodnotenie budov a teplotechnické posudky.

© 2019  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby