Diskusie používateľa Martin Procházka (88)

Diskusie s odpoveďami (58) Odpovede Posledná aktivita

STAVBYVEDÚCI

...prípadne by som to rozdelil na výhody jednotlivých softwarov pre prácu v kooperác…"

Používateľ Martin Procházka odpovedal Feb 25, 2012 na Rozdiely v modelovacích software-och

17 Mar 15, 2012
Odpoveď od Lukáš Filip

ARCHITEKT

...ale podľa čoho dopredu zistím, ktorý človek (ľudia) kradne menej a ktorý viac ? p…"

Používateľ Martin Procházka odpovedal Feb 5, 2012 na Sorry, ale nedá mi ...

12 Feb 27, 2012
Odpoveď od Marek Mačák

PROJEKTANT

prípadne konkrétnejší link : http://www.uzemneplany.sk/ako-citat-uzemny-plan"

Používateľ Martin Procházka odpovedal Jan 27, 2012 na sprievodná správa

3 Jan 27, 2012
Odpoveď od Martin Procházka

PROJEKTANT

Zdravím, ktoré windowsi a verziu autocadu máte ? Ak z novších autocadov tak skúste p…"

Používateľ Martin Procházka odpovedal Dec 15, 2011 na Autocad - problém s otváraním nových súborov

2 Dec 15, 2011
Odpoveď od Peter Mišenčík

ARCHITEKT

Zdravím Matúš, ďakujem(e) za ocenenie i pripomienky, ktoré môžu posunúť túto stránku…"

Používateľ Martin Procházka odpovedal Jún 28, 2011 na stavebnictvo

15 Jún 28, 2011
Odpoveď od Martin Procházka

ARCHITEKT

Tak už funguje aj Menu aj Vyhľadávanie - Herbert to zvládol, síce trochu dlhšie mu t…"

Používateľ Martin Procházka odpovedal Feb 11, 2011 na Prečo nefunguje horné menu a vyhľadávanie ?

3 Feb 11, 2011
Odpoveď od Martin Procházka

ARCHITEKT

10x meraj a raz rež :-)"

Používateľ Martin Procházka odpovedal Feb 10, 2011 na Prečo nefunguje horné menu a vyhľadávanie ?

3 Feb 11, 2011
Odpoveď od Martin Procházka

ARCHITEKT

ahoj Miro, tá veta by mala byť aj aj aj :) , ja by som tiež za tú tretiu hlasoval -…"

Používateľ Martin Procházka odpovedal Jan 26, 2011 na PREČO musím mať pri profile svoju fotografiu a nie hocijaký obrázok ?

14 Jan 26, 2011
Odpoveď od Martin Procházka

ARCHITEKT

tú prvú vetu na hlavnej strane upravujem už neviem koľký krát :(  - bolo tam napísan…"

Používateľ Martin Procházka odpovedal Jan 23, 2011 na PREČO musím mať pri profile svoju fotografiu a nie hocijaký obrázok ?

14 Jan 26, 2011
Odpoveď od Martin Procházka

ARCHITEKT

ešte taký dodatok, textový príspevok sa zobrazuje v časti "Predstavené" do niekoľko…"

Používateľ Martin Procházka odpovedal Jan 15, 2011 na Zobrazenie Textových príspevkov na prednej strane - Predstavené príspevky

1 Jan 15, 2011
Odpoveď od Martin Procházka

© 2024  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby