Diskusie používateľa marketa anna medas (63)

Diskusie s odpoveďami (57) Odpovede Posledná aktivita

ARCHITEKT

Lokalita Kosice. Rada poslem podorysy a Vy my nasledne urobite CP? Dakujem mail: med…"

Používateľ marketa anna medas odpovedal Máj 14, 2013 na prosba o radu

11 Júl 24, 2017
Odpoveď od marketa anna medas

FIRMA

jednoduche= lebo im je to jedno, su to slendriani"

Používateľ marketa anna medas odpovedal Dec 10, 2012 na Ako zlepsit kvalitu podnikania v stavebnictve? Ako zlepsit "cash flow"?

5 Dec 19, 2012
Odpoveď od Ing.Peter Perina

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

joj a ...:) vecsinou v mediach je to co zaujima media. je plno architektov , staci s…"

Používateľ marketa anna medas odpovedal Dec 7, 2012 na názor na dizajnové kvetináče

11 Sep 5, 2023
Odpoveď od Ján Čunderlik

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

vporiadku, nasla som si vasu webstranku. to mi postacuje. viem tympadom ukazat klien…"

Používateľ marketa anna medas odpovedal Dec 7, 2012 na názor na dizajnové kvetináče

11 Sep 5, 2023
Odpoveď od Ján Čunderlik

ARCHITEKT

dakujem. super skusenosti... moyem vidiet referencie, foto? mozno osobne skusenosti.…"

Používateľ marketa anna medas odpovedal Dec 6, 2012 na prosba o radu

11 Júl 24, 2017
Odpoveď od marketa anna medas

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

DOBRY DEN, NAJLEPSIE JE SI OBEHAT FIRMY A PONUKAT IM KATALOGY A CENNIKY, ABY STE OBO…"

Používateľ marketa anna medas odpovedal Nov 28, 2012 na názor na dizajnové kvetináče

11 Sep 5, 2023
Odpoveď od Ján Čunderlik

ARCHITEKT

ZATIAL PSODLENY VERDIKT JE TAKY, ZE SA NIK ODVTEDY NEZOVAL. PODOTYKAM ZIADEN URAD, A…"

Používateľ marketa anna medas odpovedal Nov 28, 2012 na Jazierko, je nutný archeologický prieskum ?

11 Nov 28, 2012
Odpoveď od marketa anna medas

ARCHITEKT

Ale ja to viem, a vsetci to vedia. Ale vidis, povedz to nasim pamiatkarom. Odvtedy c…"

Používateľ marketa anna medas odpovedal Sep 16, 2012 na Jazierko, je nutný archeologický prieskum ?

11 Nov 28, 2012
Odpoveď od marketa anna medas

ARCHITEKT

Som prekvapena ze takto reagujes, tympadom kazdy zasah v pamiaktovej zone mozes nemu…"

Používateľ marketa anna medas odpovedal Aug 19, 2012 na Jazierko, je nutný archeologický prieskum ?

11 Nov 28, 2012
Odpoveď od marketa anna medas

ARCHITEKT

Poslali nam odpoved ani neipisem po kolkuch dnoch tyzdnoch mesiacoch, ze to pocuvaju…"

Používateľ marketa anna medas odpovedal Júl 30, 2012 na Jazierko, je nutný archeologický prieskum ?

11 Nov 28, 2012
Odpoveď od marketa anna medas

© 2024  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby