Diskusie používateľa Kristína Kristiánová, ing.arch. (49)

Diskusie s odpoveďami (46) Odpovede Posledná aktivita

ARCHITEKT

ahoj, uz som asi obcas pragmatik, pokiaľ ide, s prepáčením, o takúto vtákovinu   - V…"

Používateľ Kristína Kristiánová, ing.arch. odpovedal Aug 20, 2012 na Jazierko, je nutný archeologický prieskum ?

11 Nov 28, 2012
Odpoveď od marketa anna medas

ARCHITEKT

... tak to je fakt sila, možno keby ste sa nepýtali, tak by to nikomu nevadilo ... "

Používateľ Kristína Kristiánová, ing.arch. odpovedal Júl 31, 2012 na Jazierko, je nutný archeologický prieskum ?

11 Nov 28, 2012
Odpoveď od marketa anna medas

FIRMA

Lea ma pravdu, strešná krytina je azbest, takže ide o nebezpečný odpad - zo zákona t…"

Používateľ Kristína Kristiánová, ing.arch. odpovedal Júl 9, 2012 na volanie divociny:)

4 Júl 9, 2012
Odpoveď od Ľuboš Míček

ARCHITEKT

... myslím, že po týchto voľbách vidno, že ľuďom evidentne komunizmus vyhovuje ... j…"

Používateľ Kristína Kristiánová, ing.arch. odpovedal Mar 15, 2012 na komunizmus-pokracuje?

11 Apr 11, 2012
Odpoveď od marketa anna medas

REMESELNÍK

súhlasím s Janom, že priznaná špára je najelegantnejší detail. Ja to zvyknem riešiť…"

Používateľ Kristína Kristiánová, ing.arch. odpovedal Mar 6, 2012 na odrhnutie sokla od dlazby na podlahovom vykurovani

14 Mar 6, 2012
Odpoveď od Kristína Kristiánová, ing.arch.

FIRMA

... skúste si pozrieť liapor - je to prírodný granulát z ílu, skúsenosti s ním sú ve…"

Používateľ Kristína Kristiánová, ing.arch. odpovedal Feb 26, 2012 na sypané podlahy

7 Feb 26, 2012
Odpoveď od Pojezdal Roman

ARCHITEKT

... pozerám, že ste z Lučenca, poznáte pani architektku Križovú?"

Používateľ Kristína Kristiánová, ing.arch. odpovedal Feb 9, 2012 na Sorry, ale nedá mi ...

12 Feb 27, 2012
Odpoveď od Marek Mačák

ARCHITEKT

áno, súhlasím, nepatrí, už budem ticho"

Používateľ Kristína Kristiánová, ing.arch. odpovedal Feb 6, 2012 na Sorry, ale nedá mi ...

12 Feb 27, 2012
Odpoveď od Marek Mačák

ARCHITEKT

... tak to je tá najjednoduchšia voľba - potom môžeš nadávať na všetkých, ale nieked…"

Používateľ Kristína Kristiánová, ing.arch. odpovedal Feb 5, 2012 na Sorry, ale nedá mi ...

12 Feb 27, 2012
Odpoveď od Marek Mačák

ARCHITEKT

rada, rada, v pamiatkárskom fachu som viac-menej doma, tak kedykoľvek ..."

Používateľ Kristína Kristiánová, ing.arch. odpovedal Jan 25, 2012 na Jazierko, je nutný archeologický prieskum ?

11 Nov 28, 2012
Odpoveď od marketa anna medas

© 2024  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby