Diskusie používateľa Kristína Kristiánová, ing.arch. (49)

Diskusie s odpoveďami (46) Odpovede Posledná aktivita

PROJEKTANT

Aj keď v prevažnej miere cena projektu odzrkadľuje jeho kvalitu, napriek tomu si mys…"

Používateľ Kristína Kristiánová, ing.arch. odpovedal Jún 1, 2011 na Na koľko si verejnosť cení prácu projektantov ?

27 Jún 15, 2011
Odpoveď od Ing.Hruskó Krisztián,PhD.

PROJEKTANT

Každá komora chce mať čo najviac členov, takže touto cestou to asi nepôjde. Ja si my…"

Používateľ Kristína Kristiánová, ing.arch. odpovedal Máj 26, 2011 na Na koľko si verejnosť cení prácu projektantov ?

27 Jún 15, 2011
Odpoveď od Ing.Hruskó Krisztián,PhD.

DIZAJNÉR

hady sa dajú zamerať termovíznou kamerou ... osobne by som sdk nekombinovala s drevo…"

Používateľ Kristína Kristiánová, ing.arch. odpovedal Máj 17, 2011 na Poradte prosím ohaldom rekonštrukcie bytu

10 Máj 26, 2011
Odpoveď od Pavol

DIZAJNÉR

asi by ste mali sklobetón nahradiť pieskovaným sklom, kvôli hmotnosti, aby Vám nahod…"

Používateľ Kristína Kristiánová, ing.arch. odpovedal Máj 16, 2011 na Poradte prosím ohaldom rekonštrukcie bytu

10 Máj 26, 2011
Odpoveď od Pavol

DIZAJNÉR

...riešila by som to sádrokartónovou priečkou (samozrejme s izoláciou), potrebné je…"

Používateľ Kristína Kristiánová, ing.arch. odpovedal Máj 16, 2011 na Poradte prosím ohaldom rekonštrukcie bytu

10 Máj 26, 2011
Odpoveď od Pavol

PROJEKTANT

lak je sice odolnejší, ale vosk je zdravší a vyzerá prírodne ... takže do vidieckeho…"

Používateľ Kristína Kristiánová, ing.arch. odpovedal Mar 13, 2011 na Renovácia parkiet

9 Jún 26, 2023
Odpoveď od Lila Miatova

© 2024  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby