Stavebné otázky (163)

Diskusie Odpovede Posledná aktivita

STAVBYVEDÚCI

Rozdiely v modelovacích software-och

Zdravím :) chcem sa opytat aky je rozdiel v 3D modelovacích programoch ako je napriklad  Autodesk 3ds Max, Rhinoceros 3D, Cinema 4D, Sketch…

Začal(-a) Viktor Pál

17 Mar 15, 2012
Odpoveď od Lukáš Filip

REMESELNÍK

odrhnutie sokla od dlazby na podlahovom vykurovani

dobry den , prosim o radu pri mojom probleme, som obkladac a casto sa stretavam s jednym neziaducim faktorom pri kladeni dlazieb na podlaho…

Začal(-a) miroslav vargs

14 Mar 6, 2012
Odpoveď od Kristína Kristiánová, ing.arch.

STAVEBNíK

Sádrokartón

Dobrý deň prajem. Mala by som otázku ohľadom sadrokartónovej steny ktorú sme spravili v obývačke. V tejto stene sú umiestené vnorené poličk…

Začal(-a) Mirka

2 Mar 5, 2012
Odpoveď od Mirka

STAVBYVEDÚCI

PUR pena a osádzanie okien

Dobry den :-) chcem sa opytat na osadzovanie okien ... pocul som ze pur pena nieje v sucasnosti najstastnejsie riesenie ... straca svoju pe…

Začal(-a) Viktor Pál

6 Feb 28, 2012
Odpoveď od Ing. Slavomír Zelizňák

ARCHITEKT

Sorry, ale nedá mi ...

Vopred sa ospravedlňujem, že to riešim na stavebnom fóre, ale ako som už písala - nedá mi... Pred pár dňami som počula veľmi poučný rozhovo…

Začal(-a) Kristína Kristiánová, ing.arch.

12 Feb 27, 2012
Odpoveď od Marek Mačák

FIRMA

sypané podlahy

zdravím Vás priatelia. má niekto skúsenosti zo sypanými suchými podlahami ?? sú nejaké limity na hrúbku ?? potrebujem riešiť cca.5-6cm pods…

Začal(-a) Pojezdal Roman

7 Feb 26, 2012
Odpoveď od Pojezdal Roman

STAVBYVEDÚCI

Ako vytvoriť zmenšený model budovy

chcem sa opytat ci mate skusenosti s tvorbou modelov budov .... v skole sme dostali ulohu namodelovat budovu najlepsie nas rodinny dom ktor…

Začal(-a) Viktor Pál

1 Feb 26, 2012
Odpoveď od Lea Procházková

DIZAJNÉR

podlaha orech markant

Dobrý deň, nemáte niekto dobrý typ na nákup masívnej drevenej podlahy Orech markant za rozumnú cenu?

Začal(-a) Mgr.art.Veronika Majkutová

1 Jan 29, 2012
Odpoveď od Ing.Hruskó Krisztián,PhD.

PROJEKTANT

sprievodná správa

dobry den! potreboval by som poradit...existuje alebo kde mozem najst nejaky vzor alebo pomocku k sprievodnej správe k územnému plánu zóny.…

Začal(-a) Peter Macuška

3 Jan 27, 2012
Odpoveď od Martin Procházka

STAVEBNíK

Stavba kominu

Potreboval by som poradit v Dome idem robit ustredne kurenie a poreboval by som informaciu ohladom komina moze byt komin sucast nosneho mur…

Začal(-a) Peter Pavuk

3 Jan 13, 2012
Odpoveď od yoyo9550

© 2024  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby