Diskusie vo Fóre (204)

Diskusie Odpovede Posledná aktivita

REMESELNÍK

zateplenie povaly,dna

Zdravim všetkých.Som tu nový,a rád by som poprosil o radu..Písal som do viacerýr fór na túto tému,ale všade mi radili inak.Preto by som bol…

Začaté používateľom Bohumír Novák v Stavebné otázky

7 Apr 14, 2019
Odpoveď od ivanK

"Stavebna firma" HäuserBau alebo House company s.r.o

Skusenost s Firmou HäuserBau alebo House company s.r.o , M. Hrica murovany-dom.sk . Nedokoncili mi stavbu domu, pretahovali terminy , klama…

Začaté používateľom Poki v Stavebné otázky

0 Apr 6, 2018

Kurenie - radiator

Dobry den prajem, Vedeli by ste poradit aky velky radiator? Mame bungalov s vodovodnym podlahovym kurenim na prizemi , baxi kondenzacny kot…

Začaté používateľom Novak v Stavebné otázky

0 Jan 4, 2018

STAVEBNíK

Dom do 40tis EUR

Zdravím vospolok. Začnem na rovinu, na túto stránku som sa prihlásil lebo chceme si s priateľkou postaviť RD. Problémom sú samozrejme finan…

Začaté používateľom Michal Vrábeľ v Stavebné otázky

97 Júl 25, 2017
Odpoveď od Michal Vrábeľ

ARCHITEKT

prosba o radu

Hladam firmu na rekonstrukciu bytov, ktora ma za sebou skusenosti, odporucania na vybornu, cena primerana kvalite a sikovnych robotnikov vo…

Začaté používateľom marketa anna medas v Stavebné otázky

11 Júl 24, 2017
Odpoveď od marketa anna medas

REMESELNÍK

stavebne úpravy suseda

Dobrý deň..som tu nový tak neviem či dobre píšem tu. Chcem sa opýtať či môj sused môže robiť úpravy povrchu / zamkova dlažba a betonove die…

Začaté používateľom Boris Bokotej v Stavebné otázky

0 Máj 10, 2017

ARCHITEKT

podesta pred dvere hlbky

Ahojte,  poradte aka ma byt min. hlbka podesty pred dverami /dnu otvarave do bytu/ na konci vystupneho ramena v bytovom dome. v prilohach m…

Začaté používateľom Katarína Gáboríková v Stavebné otázky

2 Mar 7, 2017
Odpoveď od Katarína Gáboríková

Tienenie - ostenie okien

Dobrý deň, chcel by som sa s vami poradiť. Na internete som objavil takýto tieniaci prvok (alebo v alternatíve úpravy ostenia) Neviete pro…

Začaté používateľom Michal Nagy v Stavebné otázky

0 Mar 5, 2017

FIRMA

planitop 100 od Mapei

Dobry den, prerebam byt na Kustrovej, tehlovy s betonovym prekladom a stropom, na steny ide hlinena omietka picas, a beton chcem priznat -…

Začaté používateľom Ľuboš Míček v Stavebné otázky

0 Nov 14, 2016

Alternatíva Maxplus AKU

Rád by som staval záhr. chatku/minidomek zo systému Maxplus AKU.Napadlo mi, použiť namiesto relatívne drahých hotových dielcov vlastné rieš…

Začaté používateľom Roman Má v Stavebné otázky

0 Nov 12, 2016

© 2024  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby