Stavebné otázky (163)

Diskusie Odpovede Posledná aktivita

INVESTOR

hlada sa statik - stavar

podal som si na MSÚ ohlasenie udrziavacich prac jedna sa o upravu plota z dreveneho na betonovy - DT cka (uz som ho aj postavil) po mesiaci…

Začal(-a) viktor

0 Jún 18, 2012

PROJEKTANT

Kompletný projekt RD pre stavebné povolenie

Ahoj, spracovávam PD pre RD a chcel by som Vás poprosiť či by mi niekto bol ochotný zaslať kompletne spracovaný projekt. Tak aby tam bola s…

Začal(-a) IPS

3 Jún 14, 2012
Odpoveď od Lea Procházková

INVESTOR

Ohlasovacia povinnosť - drobná stavba

na opravu plota je potrebna ohlasovacia povinnost (tu som si splnil) do kolko dni mesto musi odopvedat resp mi poslat vyrozumenie dik 

Začal(-a) viktor

5 Máj 15, 2012
Odpoveď od Milan Olšavský

STAVBYVEDÚCI

Stanovenie množstva výstuže

Dobrý večer chcel by som sa opýtať, pri tvorení rozpočtov a určení množstva výstuže, KARI siete, aké množstvo výstuže sa udáva na m2 alebo…

Začal(-a) Ing. Igor Baláž

3 Máj 13, 2012
Odpoveď od Ing. Igor Baláž

STAVEBNíK

Vytýčenie stavby

Dobrý deň Vedel by mi niekto poradiť ako vytýčiť stavbu rodinného domu ? Je možné vytýčenie vykonať svojpomocne, alebo je to nutné riešiť c…

Začal(-a) Robert Varinský

3 Apr 20, 2012
Odpoveď od Ladislav Mihálik

ARCHITEKT

komunizmus-pokracuje?

musela som si vyliat srdce http://marketamedas.blogspot.com/2012/03/komunizmus-pokracuje.html?spref=bl

Začal(-a) marketa anna medas

11 Apr 11, 2012
Odpoveď od marketa anna medas

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

Spotreba vody na letisku

Dobrý deň,  prosil by som vás o odkazy alebo linky odkiaľ by som mohol čerpať informácie, píšem diplomovú prácu o využití vlastných zdrojo…

Začal(-a) Štefan Tulipán

2 Apr 3, 2012
Odpoveď od Štefan Tulipán

REMESELNÍK

Tepelne cerpadlo

Dobry den,chcel by som sa spytat na niekoho skusenosti s tep. cerpadlom.Uvazujem o variante vzduch-voda.Dom res. novostavbu mam dvojpodlazn…

Začal(-a) PAVOL VALACH

0 Mar 27, 2012

STAVEBNíK

EURO OKNA - ako sa o nich postarať

Prosím Vás o radu ako ošetriť drevene euro-okna. Prakticke rady. Prípadne kontakt na firmu čo to vie urobiť. ďakujem.

Začal(-a) Jan Petko

0 Mar 26, 2012

ARCHITEKT

stavebnictvo.sk v časopise Stavebný trh.

Dobrý deň alebo Ahoj, čitateľom aprílového čísla odborno-komerčného časopisu Stavebný trh, ktorého náklad je 10-12 tisíc kusov, sme takouto…

Začal(-a) Martin Procházka

3 Mar 18, 2012
Odpoveď od Martin Procházka

© 2024  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby