Stavebné otázky (163)

Diskusie Odpovede Posledná aktivita

DIZAJNÉR

Dehonestácia hodnôt

Dámy a páni, v našej oblasti som došiel k trpkému spoznaniu, že veľa pôvodne takých klientov , ktorí /podotýkam finančne abs. v pohode/...…

Začal(-a) KASSAY ATTILA

2 Jún 25, 2014
Odpoveď od Greš-Vaľa Jaroslav

STAVEBNÝ DOZOR

Stavebný dozor radí

Zdravím Vás, ak potrebujete poradiť alebo pomôcť s otázkami týkajúce sa stavebnej činnosti a výstavby od rodinného domu až po priemyselnú h…

Začal(-a) Pavol Rendko

1 Jún 17, 2014
Odpoveď od Peter Petrusek

STAVEBNíK

Podlaha do záhradného domčeka

Dobrý deň, pred časom sme kúpili pozemok - záhradu, v cene bola aj malá stajňa, ktorú prerábame na záhradný domček a ku nemu prístrešok. Po…

Začal(-a) Michal Vrábeľ

0 Jún 16, 2014

DEVELOPER

tip na peknu zelenu tapetu

Viete mi prosim poradit nejaku konkretnu tapetu vhodnu do obyvacej izby vo farbe zelena - zeleno-olivova? Nemali by to byt ziadne kvetinky.…

Začal(-a) yoyo9550

11 Feb 27, 2014
Odpoveď od Branislav Várkoly, Ing.

STAVBYVEDÚCI

Otazky na autorizacnu skusku

Dobrý deň, chcel by som sa popýtať či tu niekto nemá náhodou vypracované otázky na autorizačnú skúšku na stavbyvedúceho. Ďakujem :)

Začal(-a) Peter Petrusek

0 Feb 25, 2014

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

Sprostredkovanie hypotekárneho úveru

Všetkým prajem pekný deň,  zaujímalo by ma ako vnímate maklérov a sprostredkovateľov hypotekárnych úverov, či iných finančných produktov. M…

Začal(-a) Jana Chnapková

0 Feb 5, 2014

STAVBYVEDÚCI

Vypracované otázky na autorizačnú skusku na stavbyveduceho

Čaute stavbari, chcel by som Vás požiadať či tu niektori z Vas nema vypracovane otazky na stavbyveduceho. Alebo kde by som ich vedel najst…

Začal(-a) Peter Petrusek

0 Jan 30, 2014

ARCHITEKT

Zmeny v projekte ineho architekta

Dobry denMam moznost spracovat projekt zmien stavby pred dokoncenim ale povodny projekt bytovky bol od ineho architekta. Investor dodrzal h…

Začal(-a) Peter Biskup

11 Dec 4, 2013
Odpoveď od Kristína Kristiánová, ing.arch.

ARCHITEKT

Zateplenie alebo nezateplenie RD?

 Povodna omietka funkcionalistickeho RD je betonova s kamienkami. Ako najlepsie zateplit RD v pamiatkovej zone a zachovat povodnu omietku?…

Začal(-a) marketa anna medas

10 Nov 29, 2013
Odpoveď od marketa anna medas

PROJEKTANT

R3D3 Rám 3D - Nový program pre statikov v slovenčine

R3D3 Rám 3D Program R3D3 Rám 3D je určený na vykonávanie statických výpočtov a dimenzovanie plochých a priestorových prútových sústav (2…

Začal(-a) Szymon Luczak

0 Okt 28, 2013

© 2024  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby