Rada by som sa opýtala na moje dizajnové kvetináče, ktoré vozím z Taliansky. Nakoľko mám obrovský výber dizajnu i farieb, neviem, ktorým smerom sa mám pobrať. Oslovujem i architektov a dizajnérov, ale nejako sa nechytajú i keď ma majú "pod nosom". Myslíte sa dá na našom trhu uspieť? Ďakujem. kochlik

Zobrazenia: 2172

Prílohy:

Odpovedať na toto

Odpovede na túto diskusiu

Ďakujem za odpoveď. Temer všetky moje kvetináče i cenniky sú na www.kochlik.eu a som aj voc, ktorý posielam mojim odberateľom a aj architektom keď majú záujem. So mnou sa dá všelijako dohodnúť, lebo ja som dovozca. Aj rozmery sú na mojej stránke. Všade kde sa dá sa propagujem. Rada by som oslovila architektov, lebo tieto kúsky idú hlavne cez nich. Keď architekt navrhne do hotela moje kvetináče, tak sa tam dostanú, ale ak architekt o mne nevie, resp. o výbere kvetináčov na našom trhu, tak nemá s čím pracovať. Cena je určite primeraná kvalite, jasnačka, že nestoja pár eur - určené sú náročnejším klientom. obyčajní ľudia chodia do Baumaxu. Ak máte záujem, môžme spolupracovať. Už sú moje kvetináče v niekoľkých hoteloch - Gate One....Világiová-kochlik

DOBRY DEN, NAJLEPSIE JE SI OBEHAT FIRMY A PONUKAT IM KATALOGY A CENNIKY, ABY STE OBOZNAMILI ARCHITEKTOV CI DIZAJNEROV S NOVYM PRODUKTOM. AK MAME O PRODUKTE DOSTATOK INFORMACII VIEME HO DALEJ PONUKAT AK KLIENT VYZADUJE NIECO TAKE. MALA SOM NEDAVNO KLIENTA KTORY ZHANAL JEDNODUCHE DIZAJNOVE KVETINACE. SKODA ZE SOM SI TO NEVSIMLA SKOR. SKUSTE OBEHAT OSOBNE FIRMY, PRIDETE AJ DO KE? AK ANO OZVITE SA MI NA MAIL medasova @ gmail com  RADA SI POZRIEM PRODUKTY CO PONUKATE.

Ďakujem za odpoveď. Naozaj škoda, že ste si ma nevšimli skôr. Ja sledujem vo všetkých médiách kde a čo sa stavia a potom sa tam pokúšam dovolať, ísť, napísať. Je to však ťažké, lebo väčšinou Vám neodpovedia, keď tam idem osobne, tak tam nájdem len majstrov. Teraz napr. som skúšala Prima banku, volala som tam, neprepojili ma, že mám napísať email, ktorý sa dostane ku kompetentným. Nikto sa mi neozval. Bola som aj osobne v niektorých Prima bankách priamo za riaditeľmi, odporučili ma na vedenie, že to rozhodujú oni, ale kontakt mi nemohli dať. A tak je to so všetkým. Skúšala som teraz Centrál cez všetkých možných ľudí, odpoveďou mi bolo, že investor si dodal svoje. Som na trhu už dlho, píšem, telefonujem, mailujem....Ja som sama, obchod nemôžem zatvoriť, tak sa prezentujem len takouto formou. Občas síce idem aj na obhliadku so záhradníkom, ale to len, keď ma zavolajú, že chcú aj vysadiť. Máme tu v BA /i v Košiciach-Viktor/ niekoľko väčších firiem, ktoré majú známosti a všade sa pretlačia. Takže ja si tu len tak tíško sedím a na jar sa mi aj niečo podarí predať. Ale je to ťažké. Tovar je kvalitný, pekný a farebný. Veľký problém je aj v tom, že niekoľkokrát aj mám objednávku na jeden, dva kvetináče, ale ako doviesť také malé množstvo z takej diaľky. To by som prerábala. Takto som Vám aj odpovedala, že prísť do KE je pre mňa nemožné a ani nešoférujem, všade ma musí voziť manžel, ktorý má svoju robotu. Do KE posielam občas cez Parcel servis, ak je nejaká objednávka. Pekný deň. www.kochlik.eu

vporiadku, nasla som si vasu webstranku. to mi postacuje. viem tympadom ukazat klientom co sa ponuka a ak je to dobre podprezentovane na webe, nemusi to ani vidiet nazivo. i ked osobne je osobne. dobre o vas vediet, ze sa niekto venuje aj tumto veciam, nie len hornbach...aine...pozname:)

dakujem

tak fajn, to som rada. Ak budete potrebovať pre klientov, tak máte kvetináče za VOC. Teraz je zima, temer nič nevozím, ale dúfam, že na jar sa to trochu rozbehne a že aj Vy niečo zoberiete. Musíme sa navzájom podporovať, nech existujú aj malé obchodíky, kde sa Vám predavač venuje, nie ako v Baumaxe, Hornbachu, kde je tovar doškriabaný, jedna farba a predavača nikde. Ja zákazníkov vítam ako by mi boli rodina. Tak pekný deň a pekná zima.

joj a ...:) vecsinou v mediach je to co zaujima media. je plno architektov , staci si najst databazu. ktory navrhuju ordinne domy od zakladov az po klucku aj kvetinace. je dobre ze na takejto stranke ako je stavebnictvo ste si dala akoze reklamu. skoda len ze to nie je dobre odprezentovane.nie vy,ale na tejto stranke ako reklama na architektov, dizajnerov ci firmy ktore ponukaju rovbotu, ci prerabky,ci kvetinace, ci dizajnove sedacky.

Ďakujem za názor. Písala som už temer všetkým architektom, ktorý sú uvedený v Archinete. U nás je všetko cez známosti. Sem som dala článok ako informáciu, veď som aj MOC. Čím viac ľudí o mne vie, tým lepšie. Ja píšem všade kde sa stavia, kde sa začína stavať, projektantom, dizajnérom, občas i platená reklama v médiách - ale je to drahé, teda aspoň pre mňa. Robím čo môžem. Tak ešte raz ďakujem a pekný deň.

Dobrý deň pani Anita. Vaše kvetináče sú pekné, ale tiež veľa záleží o aký materiál ide, nielen na tvaroch a farbách. Pokiaľ ide o plast, ako ponúka väčšina internetových obchodov, ktoré chcú byť lacné, ale neponúkajú takú rozmanitosť, tak nemáte veľkú šancu uspieť. Na vašich stránkach vôbec materiály nepopisujtete. Tiež si myslím, že Vám chýba možnosť ponúknuť architektom kvetináče priamo na mieru, možnosť nechať vyrobiť kvetináče presne podľa požiadaviek architekta/klienta. Ako to ponúkajú niektoré firmy. Pozrite sa napr na na tieto realizácie - http://www.eshop-kvetinace.sk/web/sk/18-Realizacie.html. Nemyslím to zle, ale je dôležité si rozmyslieť, čo chcete. Predávat cenovo dostupné kvetináče ľuďom na záhradu, do bytu apod. Alebo ponúkať niečo, čo na trhu nie je, aj keď to zrovna nie je úplne najlacnejšie! Supermarketom nemôžete konkurovať.

Ďakujem pán Janča za Váš názor. Pozrela som si tú stránku, ale okrem tých na mieru podľa želania zákazníka, všetky ostatné mám aj ja v ponuke. Čo sa materiálu týka, tak v úvode je všetko opísané, aj aké majú vlastnosti, z akého materiálu sú a ich výhody. A materiál je lepší ako sklolaminát. Ináč pôvod tohoto materiálu pochádza z Talianska, v roku 1825 začal takéto kvetináč vyrábať Pietro Serralunga. Ostatné fabriky, či už Španielske alebo Holandské dizajny kradnú. Aspoň tak ma informovala Serralunga, ktorá so Španielmi vedie medzinárodný spor.V sekcii dizajnové kvetináče od talianskych dizajnérov je naozaj veľký výber a tie naozaj nie sú dostupné každej peňaženke. Čo sa týka cien, tak chodím často do Baumaxu a Hornbach kontrolovať ceny a zistila som, že tie isté, z tej istej fabriky, ja mám lacnejšie o niekoľko málo eur a to nehovorím koľko vozím ja a koľko berú oni. Mojou výhodou je, že dávam na výber farbu a množstvo, nakoľko keď idete do hore uvedených prevádzok a chcete kúpiť napr.30 ks kociek 50x50x50 v modrej farbe, tak ich nemajú. Oni sa venujú základným farbám a menším rozmerom. Ja viem, že ľudia radšej nakupujú vo veľkých centrách, lebo prídu autom, kúpia aj kvetinky, aj zem....a tí nás aj likvidujú. Ja mám naozaj kvalitné kvetináče, veľký výber, len žiaľ, predávam málo i keď oslovujem architektov, platím si reklamy.....a hlavne nemám známostí....pekný deň. Világiová-kochlik

Moc pekné, tie na kaktusy sú super

© 2024  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby