Čauky. Chceli by sme nové okná na 4 izbový byt. Rozhodujeme sa medzi bielym plastom a farebným. Okná by sme chceli z firmy Incon. Majú ich aj známy tak nám ich doporučili. Ale aj tak by som bol rád aj za skúsenosti niekoho iného. Poprípadne uvítam nejaké rady na čo dávať pozor a tak. 

Zobrazenia: 810

Odpovedať na toto

Odpovede na túto diskusiu

Máme drevené na dome od Incon, s plastovými nemám skúsenosť. Ale určite by som doporučil aby si bol pri montáži, predsa len ti aj vysvetlia nejaké nastavienia a tak.

Aj tak vďaka. S tým rátam, že tam budem, dokonca by som si zobral aj volno. Zatiaľ som si dal urobiť dve ponuky aby som videl aký to bude rozdiel v cene. Ale až taký veľký neni takže nakoniec by sme chceli asi tie hnedé.

Tak myslím že tam nejaký ten rozdiel bude. Ale videl som tie dekory keď som tam bol pozrieť a vypadalo to super, človek by ani nepovedal že sú plastové. Takže určite to za to stojí, pokiaľ nie su financie napríklad na drevené.

Veď práve, keď sme tam boli pozrieť tak ma zaujali. Je pravda, že keď prizrieš z blízka tak to vidno ale prvý dojem je super takže sme ani neváhali. A fakt sa tie peniaze na drevené nenájdu takže toto je super riešenie. A je možné že časom kúpime aj dom a tam by som určite riešil drevo. Ale to bude asi ešte nejakú chvíľu trvať:-))

My sme si dávali Luxury na byt. Ale tú fóliu sme nedávali. Videl som to len v showroome keď sme tam boli. Je to určite super viarianta.

A ste s oknami spokojní? My sme sa rozhodli pre ten dekor, majú ho na našom paneláku viacerí takže nebudeme vynikať. Keby mali všetci biele tak asi by sme išli tiež do bielych. No objednávku už máme hotovú takže za pár týždňov by sme mali mať už nové okná.

Áno zatiaľ s nimi nebol problém. Máme ich druhým rokom. Tie pôvodné sa už ťažko zatvárali a aj tesnenie bolo už slabé. Takže teraz sa s nimi manipuluje ľahko a v zime nám konečne neprefukovalo.

Tak to som rád. Tiež máme už problém s tesnením. V zime vidno aj na účtoch koľko tepla nám uniká. Tak táto zima už bude dobrá. Akurát za týždeň nám ich prídu chlapy z Inconu namontovať, tak som na ne zvedavý ako budú vyzerať v reále.

Hlavne nech ti potom všeto vysvetlia a ukážu. Mne to ten ich hlavný montážnik hneď po nasadení okien všetko automaticky ukázal. Bolo toho toľko čo som nevedel, takže určite to pomohlo.

Tak všetko išlo podľa plánu a už ich pár týždňov máme. A teda vysvetlili všetko bez toho aby som sa vypytoval takže super. Som teda zvedavý na účty v novom roku:-)

Incon je fajn, ja ich mám v paneláku na byte a okná sú super. Dokonca aj sused ich má a neviem o tom že by sa nejak sťažoval. Akurát riešime výmenu u nich aj na našej mini chate ale to budeme asi realizovať až daľší rok.

Tak to som rád, u nás tiež zatiaľ spokojnosť. Konečne sa nám ani nerosia ako tie staré, tak sme radi že nemusíme behať ráno s handrou:-)

© 2024  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby