Víria vám hlavou myšlienky na presvetlenie podkrovných priestorov a uvažujete o novom strešnom okne alebo o výmene toho dosluhujúceho? Teraz je ten správny čas navštíviť stránku www.viacsvetla.sk, kde nájdete návod, ako získať dotáciu na nákup strešných okien VELUX. Stačí sa do konca septembra zaregistrovať na webe www.viacsvetla.sk.

"Dotácie je odstupňovaná, od 40 € za nákup manuálne otváraného okna VELUX, 80 € za diaľkovo ovládané okno VELUX INTEGRA® až po zostavu inteligentného okna s balíčkom VELUX ACTIVE s celkovou úsporou až 100 €," vysvetľuje Ivo Pavlík, produktový manažér spoločnosti VELUX. Celková ušetrená suma potom samozrejme bude násobkom počtu zakúpených okien.

"Dotáciu môžete čerpať aj v prípade, že už strešné okno VELUX máte a nepotrebujete ho vymeniť za nové, len ho pre svoje väčšie pohodlie chcete premeniť na diaľkovo riadené. V tom prípade, môžete pri oknách novej generácie vyrábanej od roku 2013 počítať s dotáciou 40 € na kúpu dodatočného motora, či už na elektrické alebo solárne napájanie. Ďalších 20 € dostanete späť za nákup inteligentného automatického ovládania strešných okien, svetlíkov a roliet VELUX ACTIVE," pokračuje Ivo Pavlík, produktový manažér spoločnosti VELUX.

Inteligentný systém VELUX ACTIVE with NETATMO je súčasným vrcholom komfortu. Zdravé vnútorné prostredie - teda optimálnu teplotu, vlhkosť a obsah CO2 - v interiéri strážia senzory. Na základe nameraných hodnôt a online predpovede počasia inteligentný systém sám rozhoduje, kedy je potrebné vyvetrať a kedy sa okná naopak majú zatvoriť, pretože sa blíži búrka.

www.viacsvetla.sk

Zobrazenia: 41

Komentáre k tomuto článku sú uzavreté

Sponzorovaný odkaz

Sponzorovaný odkaz

Udalosti

Sponzorský odkaz:

svetlotechnika - vypracujeme svetlotechnický posudok pre Váš projekt. 

Energetické projektové hodnotenie budov a teplotechnické posudky.

© 2020  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby