Holuby nájdete všade, či už v centrách miest, staniciach ale aj na sídliskách. Ako také migrujú za potravou, a najľahšie získateľnú potravu pre nich predstavuje odpad od ľudí. To ako také pre ľudí predstavuje riziká v podobe škôd na majetku ako aj ohrozenie rôznymi holubmi prenášateľnými chorobami.
Divoko žijúce holuby sa dožívajú až 20 rokov života a ich počet výskytu exponenciálne narastá vďaka vyliahnutiu až 10 mláďat ročne. Prítomnosťou holubov trpia hlavne strechy, fasády, balkóny, svetlíky ale aj umelecké sochy. Tieto najexponovanejšie miesta sú ničené prítomnosťou chemicky agresívnych exkrementov. Nebezpečné sú holuby aj prenášaním chorôb ako paratyfus, ornitóza, herpesviróza a iných. Okrem toho sú nositeľmi rôznych parazitov, roztočov, kliešťov. U citlivých ľudí holuby dokážu vyvolať rôzne choroby alergické reakcie, dýchacie problémy alebo ekzémy.
Ako sa ale brániť proti tak vynaliezavému škodcovi, ktorý má výhodu letu?
Odborník na danú problematiku firma Adera ponúka dva základné a jednoduché riešenia pre každého kto chce ochranu proti náletom vtáctva ako takému brániť. Klasické sieťové systémy sa uplatnia pri ochrane vášho príbytku a majetku. Siete sú odolné a hneď po montáži účinne chránia. Výhodou je ich splynutie s okolím, čím nebudú rušiť estetiku priestoru. Výrobca garantuje minimálnu životnosť systému až 10 rokov.

 

 

Japonské sieťové systémy nezaostávajú svojou životnosťou, nenápadnosťou a vykazujú vysokú odolnosť. Výhodou je absencia vŕtania do podkladu čím neznehodnocujete svoj majetok.

 

Ak teda aj Vás sužujú problémy s výskytom holubov, alebo akéhokoľvek vtáctva obráťte sa na skúseného predajcu . Siete vám pomôžu zabrániť usadeniu vtáctva u Vás doma a zachovať vaše okolie čisté a nezávadné. Adera.cz vám okrem predaja a montáže sietí ponúka aj výkony často nevyhnutne spojené s riešením problému výskytu holubov ako je dezinfekcia, dezinsekcia a celkové vypratanie priestorov.

Zobrazenia: 4086

Sponzorovaný odkaz

Sponzorovaný odkaz

Udalosti

Sponzorský odkaz:

svetlotechnika - vypracujeme svetlotechnický posudok pre Váš projekt. 

Energetické projektové hodnotenie budov a teplotechnické posudky.

© 2020  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby