Jeseň je obdobím, kedy sa spájajú teplé slnečné lúče s chladnejším vzduchom a s nádhernými farbami meniacej sa krajiny. Je preto prirodzené, že máte chuť zmeniť dizajn svojho domova tak, aby zodpovedal meniacim sa ročným obdobiam. Inšpirujte sa interiérovými novinkami pre sezónu jeseň/zima 2022, ktoré pre vás pripravili odborníci z Hornbachu.

„Začiatok jari a koniec leta je už každoročne obdobím, kedy sa z domácich kutilov stávajú bytoví dizajnéri. Aj tento rok si tím odborníkov z Hornbachu pripravil atraktívne a rôznorodé interiérové koncepty, ktoré inšpirujú skutočne každého. Prírodné štýly Comfort Lounge a Welcome home si zamiluje každý, kto hľadá únik pred uponáhľaným a rušným svetom. Kreatívne duše zas poteší pestrosť a hravosť konceptu Exotic Island. Milovníci luxusu a vysokokvalitných materiálov nájdu inšpirácie v tlmených tónoch bytového konceptu Deco Club,“ hovorí Tadeáš Tenkl, odborník zo Svetov bývania v projektových marketoch Hornbach.

Comfort Lounge – potešenie pre oko aj dušu

Comfort Lounge je opakom každodenného stresu a digitalizácie. Uzemňujúce farby od hnedej po béžovú sú úspešnou kombináciou pre únik pred uponáhľaným svetom, pravé drevo, mäkké prírodné textílie, vyvážený štýl nábytku, retro prvky tu a tam sú zárukou útulnosti. Tento štýl zariaďovania môžete vnímať všetkými zmyslami: vidieť harmonickú hru farieb, vdychovať vôňu orechového dreva, cítiť korok pod nohami. Ideálny pre každého, kto doma uprednostňuje pohodlie a útulnosť.

Welcome home - vitajte u vás doma

Teplé a tlmené tóny, mäkké koberce či doplnky s ľahkým etno nádychom sú alfou a omegou konceptu Welcome home. Tento interiér vás očarí svojou útulnosťou a rovnováhou. „Welcome Home je energizujúci a vyrovnávajúci štýl, v ktorom nemusí mať všetko svoje pevné miesto. Prvoradá je tu dobrá atmosféra. Retro doplnky, etnické vzory a prírodné materiály vytvoria symbiózu, ktorá vám pomôže zabudnúť na okolitý svet.  Tento štýl je ideálny pre tých, ktorí chcú doma načerpať energiu,“ radí Tadeáš Tenkl.

Deco Club - ušľachtilý pokoj a rovnováha

Hlboké, tlmené farby od sivej po modrú tu udávajú tón. Trblietavé prvky, ako sú mosadzné lampy alebo závesy pretkané jemnými zlatými niťami, zabezpečujú teplo a pohodlie. Svetlé akcenty dodávajú štýlu ľahkosť. V kombinácii s mäkkými, vysokokvalitnými materiálmi, ako sú napr. záclony, vankúše a koberce, vnáša tento štýl zariaďovania pôvab do vášho domu. Ideálny pre tých, ktorí považujú domov za bezpečné útočisko.

Exotic island - hravá a expresívna oáza

Pre tento štýl je typické množstvo farieb, tvarov a materiálov. Intenzívna paleta je inšpirovaná drahými kameňmi, ktoré sú spojené s tropickým štýlom. Táto expresívna kombinácia dodáva tomuto štýlu silu. „Kobaltovo tyrkysová, žiarivo zelená, sýto fialová a medzi nimi palmové listy: Šedá každodennosť tu nemá ani štvorcový milimeter priestoru. S pierkami, farebným sklom a kvetinovými tapetami nastavíte akcenty, ktoré sú pôsobivé. Ideálny pre každého, kto chce svoj domov premeniť na nekonečný zdroj energie,“ dodáva odborník z Hornbachu.

Viac informácií sa dozviete na stránke www.hornbach.sk.

Pridajte sa k nám na Facebooku - https://www.facebook.com/HornbachSK/

Zobrazenia: 21

© 2022  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby