Vytvorte si vlastnú inšpiračnú nástenku s pomocou nového on-line portfólia spoločnosti Guardian

Spoločnosť Guardian Glass spúšťa „Guardian Inspiration,“ on-line portfólio európskych projektov, ktoré využívajú sklo značky Guardian. Účelom portfólia je informovať a inšpirovať architektov, dizajnérov, obkladačov a komunitu sklárov ako celok o nekonečných možnostiach skla.

 

On-line platforma Guardian Inspiration umožňuje používateľom vytvárať „nástenky nálad“ alebo „inšpiračné nástenky“ projektov z oblasti skla. Tieto nástenky môžu používateľom pomôcť zbierať nápady a tvorivú inšpiráciu na ich ďalšie stavebné projekty.

 

On-line platforma zaujme ohromujúcou vizualizáciou stavebných projektov a zahŕňa opisný dizajn i prevádzkové vlastnosti. Množstvo užitočných vlastností umožňuje používateľom rýchlo a ľahko sa o svoje obľúbené projekty a nástenky nálad podeliť so svojimi obchodnými partnermi a kolegami prostredníctvom rôznych sociálnych médií. Projekty je možné vyhľadávať pomocou troch filtrov: estetika, výkon alebo krajina.

 

Volodymyr Škurenko, manažér segmentu okenných výrobkov spoločnosti Guardian Glass Europe, hovorí: „Tento nástroj je súčasťou nášho úsilia vytvoriť pre zákazníkov neobyčajné skúsenosti. Vďaka nášmu novému on-line portfóliu si môžu architekti, dizajnéri a obkladači prezerať naše projekty z oblasti skla a nechať sa nimi inšpirovať. Chceme im pomôcť rozšíriť si fantáziu, pomôcť im zistiť, čo je možné® v oblasti skla, a to umožnením vytvárať si svoje vlastné nástenky nálad a podeliť sa o ne s kolegami v práci a s obchodnými partnermi.“

 

Pre inšpiráciu navštívte: www.guardian-inspiration.com

 

 

Guardian Glass

Guardian Glass, hlavná obchodná jednotka spoločnosti Guardian Industries, je jedným z najväčších výrobcov produktov z plaveného, povrchovo upraveného a spracovaného skla na svete. Vo svojich dvadsiatich piatich závodoch na výrobu plaveného skla po celom svete produkuje spoločnosť Guardian Glass vysokokvalitné sklo určené na použitie v exteriérových (obchodných aj obytných) a interiérových architektonických aplikáciách, ako aj v oblasti prepravy a technických výrobkov. Sklo od spoločnosti Guardian Glass môžeme nájsť v domoch, kanceláriách, autách a niektorých najznámejších architektonických pamätihodnostiach. Vedecké a technologické centrum spoločnosti Guardian Glass nepretržite pracuje na vytvorení nových sklenených výrobkov a riešení a využíva pritom tú najpokročilejšiu technológiu, aby pomohla zákazníkom vidieť, čo je možné (see what’s possible™). Navštívte adresu guardianglass.com.

 

Guardian Industries

Guardian Industries, spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou a sídlom v Auburn Hills v Michigane, zamestnáva približne 17-tisíc ľudí a riadi zariadenia v Severnej Amerike, Európe, Južnej Amerike, Afrike, na Blízkom východe a v Ázii. Rôznorodá skupina firiem spoločnosti Guardian sa podieľa na výrobe vysokokvalitných plavených, povrchovo upravených a spracovaných sklenených výrobkov, na výrobe kvalitných chrómovaných a lakovaných plastových komponentov pre automobilové a komerčné nákladné odvetvia a na distribúcii špecializovaných stavebných výrobkov. Cieľom spoločnosti Guardian je vytvárať pre zákazníkov a spoločnosť hodnoty prostredníctvom neustálych inovácií a s využitím menšieho množstva zdrojov. Guardian je dcérska spoločnosť v úplnom vlastníctve skupiny Koch Industries, Inc. Navštívte adresu guardian.com.

Zobrazenia: 216

© 2021  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby