Stavebné otázky (163)

Diskusie Odpovede Posledná aktivita

PROJEKTANT

Atypická výška zábradlia

Prosím Vás, nevie mi niekto poradiť normu alebo vyhlášku, kde by sa spomínalo niečo o možnosti zníženej výšky zábradlia v prípade širšieho…

Začal(-a) Paťa Rošková

1 Jún 22, 2015
Odpoveď od Peter Rusko

LAICKÁ VEREJNOSŤ

Plot

Dobrý deň Chcel by som spraviť od suseda nový pletivový plot. Použil by som PVC úpravu stĺpov aj pletiva tie budem betónovať do jamy prieme…

Začal(-a) robert d

0 Jún 21, 2015

LAICKÁ VEREJNOSŤ

zateplenie bytového domu

Dobrý deň, som domový dôverník a rozhodli sme sa podstúpiť obnovu bytového domu. Sme v štádiu prípravy projektovej dokumentácie kde sme si…

Začal(-a) Stano S.

1 Máj 15, 2015
Odpoveď od Robert Zadrabaj

PROJEKTANT

U hodnota pre strechy pre stavby postavené po roku 2015

Zdravím Vás. Podľa STN 730540 - 2 Z ROKU 2012 SA V PREDHOVORE PÍŠE, ŽE PRE STAVBY POSTAVENÉ PO ROKU 2015 UŽ AKO NORMALIZOVANÉ HODNOTY PRE…

Začal(-a) Ing. Michal Bielený

0 Apr 24, 2015

LAICKÁ VEREJNOSŤ

potrebujem poradit sprojektom

Dobry den, chcela by som sa spytat, ked mame pozemok so starsim domom, ale ideme ho zburat, zaklady nechavame a ideme stavat novy na to, ci…

Začal(-a) Monika Hollá

1 Apr 23, 2015
Odpoveď od Lea Procházková

FIRMA

Podlahové kúrenie

Aký máte názor na podlahové kúrenie do celého domu? Resp. je vhodné dávať podlahové kúrenie do miestností kde sa spí ?

Začal(-a) Ladislav Bako

26 Apr 14, 2015
Odpoveď od marketa anna medas

REMESELNÍK

Rodinný Dom - Stropná konštrukcia

Dobrý deň, chcel by som zistiť skúsenosti odborníkov aký strop je vhodné použiť pri RD na rozpon 10 m (rozpon v druhom smere je násobne väč…

Začal(-a) Paul Demo

2 Apr 4, 2015
Odpoveď od Paul Demo

PROJEKTANT

Norma STN 73 0540-2

Dobrý deň všetkým. Mám otázku na projektantov - kolegov, s akou hodnotou R ( tepelného odporu ) alebo U rátajú pri výpočte podlahy na terén…

Začal(-a) Ing. Michaela Škrabková

1 Apr 4, 2015
Odpoveď od Paul Demo

REMESELNÍK

Staré schody - rekonštrukcia alebo nové?

Zdravím, teraz tak vo väčšom rekonštruujeme, okná sme si dali vymeniť ešte toho roku pred zimou. Ale teraz nás trápia schody na poschodie.…

Začal(-a) Oto Pastier

6 Feb 25, 2015
Odpoveď od Lubo Dubsky

LAICKÁ VEREJNOSŤ

prestavba RD

Zdravim.Chcel by som zburat stary RD a na jeho mieste postavit novi dom ale chcem to riesit ako rekonstrukciu a nie vystavbu noveho domu. P…

Začal(-a) Matúš Janoško

3 Feb 24, 2015
Odpoveď od Antula Seberka

© 2024  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby