Stavebné otázky (163)

Diskusie Odpovede Posledná aktivita

STAVEBNíK

Cena projektu pri rekonštrukcii staršieho hlineného domčeka

Zdravím všetkých, rád by som sa spýtal aspoň približne na cenu projektovej dokumentácie pri rekonštrukcii hlineného domčeka (vek cca 70 rok…

Začal(-a) Ľudo Nagy

20 Sep 24, 2013
Odpoveď od Iveta Stanova

PROJEKTANT

návrh schodiska

Dobrý deň prajem,máte niekto čo ste online chvíločku? potrebujem poradiť resp. vedieť názor naschod s výškou 200mm, šírkou 400mm a počet sc…

Začal(-a) Ondrej Kubica

9 Sep 16, 2013
Odpoveď od Ondrej Kubica

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

MODERNÉ FINANCOVANIE NEHNUTEĽNOSTI

Každá nehnuteľnosť má v svojom základe dva rozmery - stavebný a finančný. Preto sú stavebníctvo a financie niečo ako dvojičky. V procese pl…

Začal(-a) Lovas Juraj Ing.

0 Sep 4, 2013

ARCHITEKT

kreatívne/dekoratívne exteriérové omietky

Zdravim vsetkych kolegov a clenov stavebnej branze, rad by som vas popytal o radu: hladam exterierove omietky, ktore su kreativne ani nie…

Začal(-a) Ján Tvrdoň

3 Aug 5, 2013
Odpoveď od Paťa Rošková

LAICKÁ VEREJNOSŤ

Problemy so sadrokartonom

Zdravím, mohli by ste mi poradiť ako vyriešiť prasknuté sadrokartónové steny? Problém je v tom že to robila poľská firma a bez odborníkov.J…

Začal(-a) Michal Cmorej

2 Aug 2, 2013
Odpoveď od Kristína Kristiánová, ing.arch.

ARCHITEKT

Kontakt na kvalitne zaluzie?

Hladam dobru firmu ktora mi spravi zaluzie na dome. Vie mi niekto z Vas odporucit firmu, s ktorou ma uz skusenosti. Ja uz mam 2 cenove ponu…

Začal(-a) Palo Bartek

2 Júl 15, 2013
Odpoveď od Palo Bartek

PROJEKTANT

Teplo technické posudky podľa STN 730540 a STN EN ISO 13788 - software

Dobrý deň, chcem sa opýtať či  využívate pri spracovávaní teplo technických posudkoch (STN 730540 a STN EN ISO 13788) a  energetických cert…

Začal(-a) Milan Olšavský

10 Jún 26, 2013
Odpoveď od Ing. Dagmar Fuková

LAICKÁ VEREJNOSŤ

Betonova garaz vsadena v brehu

Caute. Co si myslite o betonovych garazach vsadenych do cca 1,8m vysokeho brehu od prijazdovej cesty (viem ze budu vytrcat nad urovnou poze…

Začal(-a) Peter Pavelka

0 Máj 17, 2013

ARCHITEKT

nieco mi tu nesedi

http://thankyouanna.blogspot.sk/2013/05/co-je-tu-spatne-whats-wrong-here.html navstivte moj blog. a komentujte:)

Začal(-a) marketa anna medas

0 Máj 16, 2013

ŠTUDENT

štrkové lôžko

Dobrý deň, rada by som sa opýtala, či niekto nemá pristúp k postupu "výstavby" štrkového lôžka, čiže vlastne tú technológiu výstavby...?

Začal(-a) Mária Dzurňáková

0 Máj 3, 2013

© 2024  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby