Diskusie používateľa Branislav Várkoly, Ing. (12)

Diskusie s odpoveďami (11) Odpovede Posledná aktivita

DEVELOPER

Zdravim, oboje farebne odtiene najdete online vo vzorkovniku: http://www.fasadnestu…"

Používateľ Branislav Várkoly, Ing. odpovedal Feb 27, 2014 na tip na peknu zelenu tapetu

11 Feb 27, 2014
Odpoveď od Branislav Várkoly, Ing.

ŠTUDENT

Pokial je stena omietnuta a zafarbena, samotna farba by mala zabezpecit vodoodpudivo…"

Používateľ Branislav Várkoly, Ing. odpovedal Aug 3, 2012 na impregnácia

5 Aug 3, 2012
Odpoveď od Branislav Várkoly, Ing.

ŠTUDENT

Zdravím z akého materiálu je tá stena ktorú by ste chcela impregnovať? je to omietka…"

Používateľ Branislav Várkoly, Ing. odpovedal Júl 19, 2012 na impregnácia

5 Aug 3, 2012
Odpoveď od Branislav Várkoly, Ing.

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

No a velka cast investorov zacne temu zateplovanie prave vetou ja chcem aby to dycha…"

Používateľ Branislav Várkoly, Ing. odpovedal Júl 9, 2012 na zateplenie bungalovu - polystyren alebo vlna?

43 Dec 21, 2015
Odpoveď od Zuzana Pokrivčáková

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

Suhlasim s kolegom Zeliznakom, vsetci riesia "dychanie stien" podla toho co viem a d…"

Používateľ Branislav Várkoly, Ing. odpovedal Júl 9, 2012 na zateplenie bungalovu - polystyren alebo vlna?

43 Dec 21, 2015
Odpoveď od Zuzana Pokrivčáková

STAVBYVEDÚCI

Ak bude v zime vonku -15°C myslite ze na juznej strane nebude? Neviem preco ste sa r…"

Používateľ Branislav Várkoly, Ing. odpovedal Máj 10, 2012 na Zateplenie RD

12 Jan 25, 2013
Odpoveď od Ing. Juraj Danko

PROJEKTANT

Cauko, no my sme to uz preberali, ale podelim sa. Skusil som tieto sluzby aj zo stra…"

Používateľ Branislav Várkoly, Ing. odpovedal Jan 26, 2012 na Dopytové služby v stavebníctve, získavanie zákaziek

19 Apr 29, 2020
Odpoveď od Ing. Pavol Ruják

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

Nerad by som zavadzal aj ja trebalo by to spocitat, komin som este neposudzoval, ale…"

Používateľ Branislav Várkoly, Ing. odpovedal Jan 3, 2012 na zateplenie bungalovu - polystyren alebo vlna?

43 Dec 21, 2015
Odpoveď od Zuzana Pokrivčáková

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

No dost strohe informacie, a aj zavadzajuce - preco zateplit komin a preco zrovna 4c…"

Používateľ Branislav Várkoly, Ing. odpovedal Jan 3, 2012 na zateplenie bungalovu - polystyren alebo vlna?

43 Dec 21, 2015
Odpoveď od Zuzana Pokrivčáková

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

Pozeram este na tu fotku napadlo ma bez ohladu na to ci to bude zateplene Neo, vata,…"

Používateľ Branislav Várkoly, Ing. odpovedal Aug 15, 2011 na zateplenie bungalovu - polystyren alebo vlna?

43 Dec 21, 2015
Odpoveď od Zuzana Pokrivčáková

© 2024  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby