Diskusie používateľa Kristína Kristiánová, ing.arch. (49)

Diskusie s odpoveďami (46) Odpovede Posledná aktivita

ARCHITEKT

Pamiatkový úrad Hlavná 25 ... veľakrát je to o komunikácii"

Používateľ Kristína Kristiánová, ing.arch. odpovedal Jan 19, 2012 na Jazierko, je nutný archeologický prieskum ?

11 Nov 28, 2012
Odpoveď od marketa anna medas

ARCHITEKT

...dosť to závisí od úradníka na pamiatkovom úrade - pokiaĺ ide o takúto drobnosť, d…"

Používateľ Kristína Kristiánová, ing.arch. odpovedal Jan 19, 2012 na Jazierko, je nutný archeologický prieskum ?

11 Nov 28, 2012
Odpoveď od marketa anna medas

DEVELOPER

ďakujem za komplimenty, chlapci :D"

Používateľ Kristína Kristiánová, ing.arch. odpovedal Jan 14, 2012 na Interierovy dizajn - Kosice

6 Jan 18, 2012
Odpoveď od marketa anna medas

FIRMA

... ja mám všeobecne rada, ak sú vstavané časti (teda aj radiátory) čo najmenej deko…"

Používateľ Kristína Kristiánová, ing.arch. odpovedal Dec 7, 2011 na Podlahové kúrenie

26 Apr 14, 2015
Odpoveď od marketa anna medas

FIRMA

... krásna výmena názorov, ja som síce iba architekt, ale mojím najobľúbenejším kúre…"

Používateľ Kristína Kristiánová, ing.arch. odpovedal Dec 6, 2011 na Podlahové kúrenie

26 Apr 14, 2015
Odpoveď od marketa anna medas

DIZAJNÉR

Ahoj Veronika, nie je, veru nie je ... kedy prídeš na kavičku do našej zimnej záhrad…"

Používateľ Kristína Kristiánová, ing.arch. odpovedal Sep 6, 2011 na Stavebné povolenie - zimná záhrada

4 Sep 9, 2011
Odpoveď od Ladislav Mihálik

STAVEBNíK

... da sa to spravit aj menej sofistikovane - my mame dom v svahovitom terene, tak m…"

Používateľ Kristína Kristiánová, ing.arch. odpovedal Sep 5, 2011 na Využitie dažďovej vody.

7 Okt 19, 2011
Odpoveď od Jorgen Varkonda

PROJEKTANT

Pán Karlík to vystihol úplne presne ... a mať klienta, ktorý začína šetriť už na pro…"

Používateľ Kristína Kristiánová, ing.arch. odpovedal Jún 14, 2011 na Na koľko si verejnosť cení prácu projektantov ?

27 Jún 15, 2011
Odpoveď od Ing.Hruskó Krisztián,PhD.

PROJEKTANT

dnes som práve mala plodnú dišputu s verejnosťou - vzdelaným pánom, ktorého názor na…"

Používateľ Kristína Kristiánová, ing.arch. odpovedal Jún 3, 2011 na Na koľko si verejnosť cení prácu projektantov ?

27 Jún 15, 2011
Odpoveď od Ing.Hruskó Krisztián,PhD.

STAVEBNíK

práve sme v ateliéri skonštatovali, že nerobte projekt, radšej si zavolajte niekoho,…"

Používateľ Kristína Kristiánová, ing.arch. odpovedal Jún 2, 2011 na Cena projektu pri rekonštrukcii staršieho hlineného domčeka

20 Sep 24, 2013
Odpoveď od Iveta Stanova

© 2024  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby