Martin Křapa
  • Brno
  • Česká republika
  • Odborná verejnosť
Zdieľať v sieti Facebook MySpace
  • Články (3)
  • Diskusie
  • Udalosti
  • Fotografie
  • Fotoalbumy
  • Videá
 

Martin Křapa : profilová stránka

Posledná aktivita

Blogový príspevok používateľa Martin Křapa bol označený ako zaujímavý

Ako sa „nepopáliť“ pri výbere domácej vodárne?

Domáca vodáreň slúži na zásobovanie pitnou alebo úžitkovou vodou. Vodárne majú svoje využitie v rodinných domoch, na chalupách alebo chatách. Jednoducho všade tam, kde sa v blízkosti nachádza studňa alebo vrt s vodou, ktorú treba dostať do objektu. Ako si vybrať kvalitnú vodáreň a na ktoré parametre sa zamerať pred kúpou?Pri výbere domácej vodárne je nutné si najskôr odpovedať na štyri základné otázky:Budete využívať vodu z vrtu alebo studne?Ako ďaleko a hlboko je zdroj vody?Koľko vody denne…Pozrieť Viac
Sep 20
Články pridal(-a) Martin Křapa
Sep 20
Používateľ Martin Křapa je odteraz členom komunity stavebnictvo.sk
Sep 20

Informácie o profile

Profesia
Odborná verejnosť
Zameranie
Predaj, servis a montáž čerpadiel
Firma
Pumpa a.s.
Charakteristika firmy
Spoločnosť Pumpa, a.s. pôsobí na českom trhu od roku 1991 a už viac ako 30 rokov poskytuje predaj, servis a montáž čerpadiel. Rovnako je významným dovozcom čerpadiel, armatúr a príslušenstva z celého sveta. Spoločnosť Pumpa zastupuje napríklad značky Calpeda, Stairs, Umbra Pompe, Speroni, Zenit, Franklin Electric, Leo nebo GWS. Vo svojom portfóliu ponúka aj vlastné čerpadlá, vodárne a tlakové stanice. Pumpa, a.s. tiež zaisťuje záručný a pozáručný servis vrátanie uvedenia zariadenia do prevádzky. Zákazníkom už od roku 1996 ponúka servisné služby 24 hodín denne, 365 dní v roku. Viac informácií na www.pumpa.eu/sk.
Web
http://www.pumpa.eu/sk/
Dôvod registrácie na stavebnictvo.sk ?
informovanie verejnosti

Martin Křapa - Články

Ako sa „nepopáliť“ pri výbere domácej vodárne?

Uverejnené na September 20, 2022 o 13:33 — 0 Komentáre

Domáca vodáreň slúži na zásobovanie pitnou alebo úžitkovou vodou. Vodárne majú svoje využitie v rodinných domoch, na chalupách alebo chatách. Jednoducho všade tam, kde sa v blízkosti nachádza studňa alebo vrt s vodou, ktorú treba dostať do objektu. Ako si vybrať kvalitnú vodáreň a na ktoré parametre sa zamerať pred kúpou?

Pri výbere domácej vodárne je nutné si najskôr odpovedať na štyri základné…

Pokračovať

Vretenové čerpadlá sú spoľahlivým a úsporným riešením do veľkých hĺbok

Uverejnené na September 12, 2022 o 13:30 — 0 Komentáre

Pri stavbe alebo rekonštrukcii rodinného domu je potrebné vyriešiť, akým spôsobom bude zaistené zásobovanie domácnosti vodou. Na jej čerpanie z kopaných a vŕtaných studní sú vhodné odstredivé alebo vretenové čerpadlá. Práve vretenové čerpadlá majú dlhoročnú tradíciu výroby a pri použití modernej koncepcie motora sú oveľa úspornejšie ako v minulosti. Vďaka tomu a ďalším výhodám môžu byť zaujímavou voľbou pre mnoho domácností.

Hlavnou výhodou vretenového čerpadla je…

Pokračovať

Dažďová voda môže znížiť náklady na závlahu záhrady. Ako vybrať vhodné čerpadlo?

Uverejnené na August 10, 2022 o 13:30 — 0 Komentáre

Vlastníte alebo staviate rodinný dom a riešite, čo s dažďovou vodou? Pri súčasných problémoch so suchom je určite na mieste hľadať lepší spôsob jej využitia než odvádzanie do kanalizácie. Jedným z možných riešení je využívať dažďovú vodu ako výrazne lacnejšiu alternatívu na závlahu záhrady. Pokiaľ sa vám táto možnosť pozdáva, budete potrebovať retenčnú nádrž, v ktorej budete vodu zachytávať, aby vás nezaskočili ani obdobia sucha. Dôležitý je tiež výber čerpadla. Na zaobstaranie oboch…

Pokračovať

Stena komentárov

  • Zatiaľ žiadne komentáre!
 
 
 

© 2022  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby