OBCHODNÝ ZÁSTUPCA
Miroslav Ligas
  • Nitra
  • Slovensko
  • Obchodný zástupca
Zdieľať v sieti Facebook MySpace
 

Miroslav Ligas : profilová stránka

Informácie o profile

Profesia
Obchodný zástupca
Zameranie
vykurovacia technika na drevo a pelety
Firma
Miroslav Ligas CHOVA
Charakteristika firmy
Náplňou práce našej firmy je predaj vykurovacej techniky na drevo a pelety z dreva. Na Slovensku zastupujeme špičkových, inovatívnych výrobcov v tejto oblasti, spoločnosti KLOVER, CASTELMONTE a LA CASTELLAMONTE.
Predávame krbové kachle, piecky, krbové vložky, sporáky, kotly, kachle na pelety ale taktiež i kachle do sauny a grily a ich doplnky.
Vďaka veľmi širokej škále ponúkaných výrobkov ich variabilnosti a doplnkového vybavenia môžeme uspokojiť potrebu veľkého okruhu zákazníkov od majiteľov rodinných domov, bytov, rekreačných objektov, taktiež i reštaurácií ale i reprezentačných spoločenských priestorov na tej najvyššej úrovni.
Zákazníci získavajú pri výbere z našej ponuky nielen kompletný odborný servis, ale i všestrannú pomoc pri výbere a realizácii toho najvhodnejšieho vykurovacieho zariadenia vyrobeného presne podľa ich potreby a v súlade s ich požiadavkou dizajnu.
Naša ponuka vykurovacej techniky je originálna, ručnej výroby, spĺňajúca tie najprísnejšie normy, má označenie CE. Kvalitu našej ponuky zdôrazňujú i výrobky ktoré nesú také významné ocenenie akým je DESIGN plus a DIN plus.
Našim mottom je :
„Umenie je dostupné i vo vykurovaní“
Sídlo firmy
Nezábudková 29, 94905 Nitra 5
Web
http://www.chova.sk
Telefón
0903 758223
Dôvod registrácie na stavebnictvo.sk ?
prezentácia, možnosť komunikácie v odbornýh príspevkoch.

Fotografie osoby Miroslav Ligas

  • Pridať fotografie
  • Zobraz všetko

Miroslav Ligas - Články

Kachle La Castellamonte - skvost medzi kachľami.

Uverejnené na Júl 17, 2014 o 11:20 — 0 Komentáre

Nasledujúcou informáciou by sme chceli dať do pozornosti širokej verejnosti tak odbornej ako i laickej, že v našom zastúpení reprezentujeme najnovšie i spoločnosť LA CASTELLAMONTE.

Spoločnosť La Castellamonte je výrobcom s bohatou tradíciou klasickej hrnčiarskej a keramikárskej práce. Vďaka bohatým skúsenostiam práce s hlinou a prítomnosti v mieste ťažby prvotriednej suroviny je produkovaný sortiment výrobcu pestrý.

Dominantnou a neprehliadnuteľnou produkciou je výroba… Pokračovať

Krbová vložka a jej širšie využitie.

Uverejnené na Júl 17, 2014 o 8:00 — 0 Komentáre

V náväznosti na článok „Klasické vykurovanie v modernom prevedení“ by sme chceli upriamiť pozornosť na nasledujúci fenomén bytovej výstavby a v jej spojitosti i vykurovania.

Rovnako ako pri novostavbách i počas rekonštrukcie siahajú majitelia domov po výstavbe krbovej vložky ako jedného variantu, avšak vo väčšine prípadov - doplnkového zdroja tepla.

My by sme Vám chceli…

Pokračovať

Klasické vykurovanie v modernom prevedení

Uverejnené na Júl 15, 2014 o 23:00 — 0 Komentáre

Pre každého nastávajúceho majiteľa rodinného domu, chalupy, chaty je veľmi dôležitým prvkom ktorý je potrebné zohľadňovať pri nadobúdaní nehnuteľnosti, spôsob jej vykurovania. Z pohľadu budúcich nákladov je dôležité venovať tejto časti dostatočnú pozornosť. Napriek tomu, že o tejto skutočnosti bolo toho už veľa napísané. Je potrebné sledovať nové možnosti . Nakoľko vďaka…

Pokračovať

Stena komentárov

  • Zatiaľ žiadne komentáre!
 
 
 

© 2022  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby