Aplikácia s rozšírenou realitou, vďaka ktorej si vyberiete ideálnu pergolu pre váš dom

Každý pozná virtuálne prehliadky nehnuteľností alebo virtuálne hry, ale skúste si predstaviť, že sa môžete pozrieť na vašu pergolu pred domom ešte skôr, ako si ju kúpite. Vďaka prvej aplikácii od spoločnosti Sun System si už nemusíte predstavovať, ako by pergola na vašom pozemku vyzerala. Jednoducho sa na ňu pozriete ešte pred kúpou.

Obrázok: Využitie aplikácie s rozšírenou realitou pred kúpou pergoly. Zdroj: Sunsystem.sk

Sun System - spoločnosť budúcnosti

Spoločnosť Sun System sa zameriava na výrobu tieniacej techniky, pergol, prístreškov či plotov. Je to stabilná firma, ktorá úspešne ponúka svoje služby viac ako 20 rokov. Spoločnosť využíva najnovšie technológie ku skvalitneniu a jednoduchšiemu využívaniu ich výrobkov. Pri svojich produktoch používajú koncept inteligentnej domácnosti a stále napredujú v inováciách, vďaka ktorým ľahko uspokoja dopyt svojich zákazníkov.

Obrázok: Inštalácia aplikácie je zadarmo ako pre iOS, tak aj pre Android. Zdroj: Sunsystem.sk

Práve Sun System ako prvý na slovenskom trhu prišiel s aplikáciou s rozšírenou realitou pre hliníkové pergoly, ktorá zákazníkom dáva možnosť pohodlnejšieho výberu toho správneho tovaru. Predstaviť si pergolu, ktorú vidíte v showroome alebo v katalógu, ako stojí pred vašim domom, môže skresľovať predstavu o správnej farbe, rozmere či tvare. Nakoniec sa môže stať, že po inštalácii vašej pergoly zistíte, že výber nebol správny. S touto aplikáciou to však nehrozí. Spoločnosť ENLI VR v spolupráci so Sun Systemom vyvinuli spôsob, ako si vďaka virtuálnej realite môžete vyskúšať rôzne modely, rozmery či farebné variácie, a to rovno na mieste, kde chcete pergolu umiestniť. 

Používanie aplikácie pre výber hliníkovej pergoly

Používanie aplikácie s rozšírenou realitou je veľmi jednoduché. Aplikáciu si zadarmo stiahnete v AppStore aj v Google Play

Keď máte aplikáciu stiahnutú v telefóne, vyberiete si pergolu, rozmer a farebný variant. Potom namierite fotoaparát smartphonu alebo tabletu na nehnuteľnosť alebo na miesto v záhrade, kde chcete pergolu postaviť a vďaka aplikácii uvidíte na danom mieste stáť pergolu, ako by tam naozaj bola.

Pergoly od Sun System

S kvalitnými hliníkovými pergolami si užijete príjemné posedenie na záhrade nielen počas ideálnych slnečných dní, ale tieto pergoly vás ochránia aj pred dažďom, vetrom či inou nepriazňou počasia.

Prostredníctvom aplikácie si môžete vyskúšať, ako sa vám na pozemok hodí bioklimatická pergola PLACEO, pergola EVA s posuvnou strechou alebo pergola s pevnou strechou LEGEND.

Pergoly PLACEO

Sú to moderné hliníkové pergoly s naklápacími lamelami, vďaka ktorým si ľahko nastavíte intenzitu slnečných lúčov, alebo ich naklápate podľa aktuálneho počasia. Ochránia vás nielen pred silným slnkom, ale aj pred akoukoľvek nepriazňou počasia. Celoročné posedenie pod pergolou vám zaručí ďalšie príslušenstvo, ktoré Sun System k pergole ponúka.

Pergoly EVA

Pergoly Eva sú posuvné hliníkové pergoly so zhrňovacou strechou, ktoré ovládate rovnako ako pri pergolách Placeo, podľa potreby a aktuálneho počasia. Pergoly sa môžu inštalovať nielen na stenu domu, ale napríklad aj na balkón v byte. 

Pergoly LEGEND

Pergoly s pevnou strechou LEGEND sú funkčným a dizajnovým prístreškom. Ich strecha je vyrobená z kvalitného skla alebo polykarbonátu, ktorý odolá aj náročným poveternostným podmienkam. Konštrukcia pergoly LEGEND je vyrobená z odolných hliníkových profilov, ktoré sú chránené práškovou povrchovou úpravou.

3D vizualizácia pergoly a plotov

Keďže veľa ľudí si nevie presne predstaviť, ako bude ich pergola alebo plot vyzerať na danom mieste, 3D vizualizácia je skvelým pomocníkom pri rozhodovaní. Keďže ide o veľký zásah do výzoru vášho exteriéru, je tento výber veľmi dôležitý. Sun System vám pomôže nájsť ideálny produkt a následne vám vytvorí vizualizáciu, ktorú spoločne pri prezentácii 3D vizualizácie doladíte do detailu tak, aby ste boli spokojný. 

Stavba pergoly

Pokiaľ chcete realizovať stavbu pergoly svojpomocne, je dobre si vopred pripraviť plán stavby a pri realizácii myslite na správne ukotvenie pergoly.

Ak sa rozhodnete ukotviť pergolu do steny domu, musíte vedieť, aký materiál sa nachádza pod omietkou. Určite sa neodporúča ukotviť pergolu do dutej tehly, pretože tá by pergolu dlhodobo neudržala. 

Najvýhodnejšie a najistejšie kotvenie pergoly je priamo do zeme a o dom sa len prichytí. Toto kotvenie je najideálnejšie, pretože ju môžete ukotviť do akejkoľvek stavby z akéhokoľvek materiálu.

Zobrazenia: 71

Sponzorovaný odkaz

Sponzorovaný odkaz

Udalosti

Sponzorský odkaz:

svetlotechnika - vypracujeme svetlotechnický posudok pre Váš projekt. 

Energetické projektové hodnotenie budov a teplotechnické posudky.

© 2021  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby