Každý sa rád vracia domov. Je to miesto, kde sa cítite najbezpečnejšie a uchovávate tam svoje cennosti – majetok a aj svojich blízkych. Je teda len logické, že by ste si domov mali čo najlepšie chrániť, a to už od vstupu – od dverí.

Bezpečie je potrebné, aby ste sa cítili uvoľnený a venovali sa povinnostiam alebo zaslúženému oddychu bez obáv. Nech už hľadáte akýkoľvek stupeň ochrany domácnosti, pomer kvality a ceny je pre väčšinu ľudí pomerne podstatný. Vždy však ide o odolnosť voči poškodeniu zo strany narušiteľov, a to v menších i väčších mestách, Bratislavu nevynímajúc. Je to predsalen veľké mesto s množstvom najrôznejších ľudí. Všetky spomínané požiadavky spĺňajú bezpečnostné dvere Sherlock.

Pri bezpečnosti netreba paniku

Správy sú denno-denne plné informácií o nebezpečných ľuďoch, ktorí si z rôznych dôvodov nevážia súkromie a majetok iných ľudí. Krádeže, poškodenie zariadenia domácnosti a mnohé iné desivé správy sú v Bratislave bohužiaľ realitou. Samozrejme aj v iných mestách, no treba brať do úvahy množstvo obyvateľov. Nie je teda príjemné odchádzať z domu so strachom. 

Bezpečnostné dvere nie sú len na okrasu. Odolné sú voči mechanickému napadnutiu a rôznym druhom nástrojov. Dvere značky Sherlock si môžete na vchod do svojho domova zabezpečiť v druhej, tretej alebo štvrtej bezpečnostnej triede. Tie sa samozrejme odlišujú rôznym stupňom odolnosti a aj množstvom nástrojov, ktorým v prípade potreby odolajú.

Nebojte sa hluku ani ohňa

V Bratislave sa nemusíte báť ani iných vecí, než je vlámačka a krádež majetku. A to z prostého dôvodu. Dvere Sherlock dokonca dokážu istý čas odolávať aj požiaru, vybavené sú aj ochranou pred hlukom vďaka protihlukovému uzáveru. Prosto odolnosť voči možnému aj nemožnému zhmotnená v bezpečnostných dverách.

Bezpečný domov – to nie je nedosiahnuteľný sen. Sú to kvalitné bezpečnostné dvere Sherlock. Tak na čo ešte čakáte? Zabezpečte svoju domácnosť čo najskôr. Rozhodne to nebudete ľutovať.

Zobrazenia: 173

Sponzorovaný odkaz

Sponzorovaný odkaz

Udalosti

Sponzorský odkaz:

svetlotechnika - vypracujeme svetlotechnický posudok pre Váš projekt. 

Energetické projektové hodnotenie budov a teplotechnické posudky.

© 2020  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby