Navrhnite si svoju vysnívanú záhradu – na čo nesmiete zabudnúť?

Aby ste mohli navrhnúť a vytvoriť svoju vysnívanú záhradu, musíte zainvestovať do dopasovaného kvalitného záhradného nábytku. Vďaka tomu nielen dobre zariadite terasu či altánok, ale aj chodníčky a kútiky v ústraní. Aké sú dostupné možnosti? 

Ako navrhnúť záhradu?

Prvý krok – vizualizácia. Načrtnite na papieri svoj pozemok v náležitej mierke a rozmiestnite na ňom jednotlivé prvky zariadenia alebo objekty (napr. garáže, altánky ap.). Nezabudnite na cestičky a chodníky, ktoré budú viesť na tieto miesta z terasy či od balkónových dverí. Môžete na to použiť aj mobilnú či počítačovú aplikáciu, ktoré sú zadarmo dostupné na internete. 

Následne na projekt naneste jednotlivé prvky zariadenia. Neviete, ako to urobiť, aby záhrada bola vkusná a praktická? Využite dostupné inšpirácie dizajnérov, rôzne projekty a realizácie, ktoré sú dostupné na webových portáloch, v časopisoch či na stránkach výrobcov. Je to skutočne jednoduché, a záhradný nábytok nájdete v jednom profesionálnom obchode so širokým sortimentom.

Skompletizujte svoj záhradný nábytok s pomocou VidaXL

Aký záhradný nábytok je nevyhnutný na vytvorenie vysnívaného miesta? Všetko záleží iba od vašich potrieb a očakávaní. Avšak užitočné môžu byť:

  • lavičky, 
  • kamenné stolíky spolu so sedením,
  • oddychové súpravy, ako sú sedačky a fotely,
  • kávové stolíky,
  • záhradné kreslá,
  • ležadlá,
  • záhradné stoly. 

Všetky vyššie spomenuté zariadenia sú dostupné tak v tradičných ako aj v inovatívnych verziách. Odlišujú sa farbou, tvarom, štýlom prevedenia a samozrejme veľkosťou. Preto každý nájde presne to, čo hľadá. 

Prečo VidaXL? Pretože je to distribútor aj výrobca vysoko kvalitného záhradného a terasového nábytku a doplnkov. VidaXL ponúka všetko, čo môžu používatelia potrebovať a očakávať. Avšak v obchode nájdete nielen sortiment našej značky, ale aj nábytok iných známych značiek svetovej triedy. Vďaka tomu zákazníci získavajú istotu, že využívajúc služby nášho obchodu majú dočinenia s profesionálmi a kupujú exkluzívne vybavenie.

Nezabúdajte, že terasový nábytok sa perfektne hodí aj do záhrady. Avšak ako obmedziť negatívny vplyv poveternostných podmienok? Najlepšie je jednoducho použiť rôzne typy prístreškov či altánkov. Nápadov je skutočne veľmi veľa. Pozrite si najpopulárnejšie inšpirácie a pridajte k nim svoju víziu alebo plán, aby ste vytvorili miesto, ktoré bude pre vás, domácich aj pre vašich hostí.  Pozri: https://www.vidaxl.sk/g/4299/zahradny-nabytok

Zobrazenia: 72

Sponzorovaný odkaz

Sponzorovaný odkaz

Udalosti

Sponzorský odkaz:

svetlotechnika - vypracujeme svetlotechnický posudok pre Váš projekt. 

Energetické projektové hodnotenie budov a teplotechnické posudky.

© 2021  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby