Nórske montérky Helly Hansen: Svetová špička medzi pracovnými odvemi

Segment pracovných odevov prechádza revolúciou, kedy sa zákazníci konečne zaujímajú o to, čo nosia. Záujem stúpa hlavne o prémiové a značkové oblečenie.

Pracovné oblečenie už nepredstavuje iba plechové montérky, ťažké topánky a vnútorný odpor voči tomuto oblečeniu, lebo je "do roboty". Moderné a značkové oblečenie predstavuje nový štandard a vracia hrdosť na remeslo a prácu ako takú.

Zákazníci sú náročnejší, hľadajú kvalitu

Dlhé roky bol segment pracovných odevov zaseknutý v čase. Všetky obchody ponúkali to isté a nikto sa nesnažil o nič nové. Produkty od domácich značiek majú spoločných výrobcov a nedokážu ponúknuť nič iné, okrem inej farby. Kvalita týchto produktov bola taktiež mizerná, a ani zďaleka nespĺňa štandardy zahraničných značiek.

V dnešnom modernom svete však chcú nároční zákazníci niečo viac. Hľadajú inovatívne materiály, vyššiu kvalitu či moderné dizajn. Tieto vlastnosti ale dokážu ponúknuť iba zahraničné značky, ktoré sa poctivo venujú vývoju a výrobe už niekoľko desaťročí.

Montérky Helly Hansen so 140 ročnou históriou

Jedným z popredných výrobcov prémiových pracovných odevov je nórska značka Helly Hansen, ktorá bola založená v roku 1877. Značka je známa predovšetkým zo športového segmentu, kde vyrába oblečenie pre profesionálnych horolezcov, lyžiarov či námorníkov.

Svoje know-how však využíva aj v segmente pracovných odevov, kde vyrába prémiové pracovné oblečenie pre najnáročnejších zákazníkov. Strečové montérky, nepremokavé bundy s vlastnou patentovanou membránou či dizajnovo nadčasové oblečenie. Taktiež pracovná obuv, ktorá je na nerozoznanie od tej voľnočasovej. Nórski inžinieri a dizajnéri odvádzajú skvelú prácu, vďaka ktorej dokázala značka prežiť aj 2 svetové vojny.

Vyskúšajte montérky Helly Hansen a už sa nevrátite k obyčajným

Všetko je to o detailoch. Lepšie materiály, kvalitné nite, japonské zipsy YKK či premyslené švy. Každý zákazník, ktorý vyskúšal montérky Helly Hansen nám potvrdil, že sa jedná o najlepšie pracovné nohavice, ktoré kedy mal. Moderný strih, podpora na tých správnych miestach a naťahovacie materiály robia z týchto nohavíc skutočný skvost.

Prezrite si ponuku u autorizovaného distribútora REPRESENT. Workwear a poraďte sa, aké sú najvhodnejšie pre vás a váš typ práce.
Viac informácií a celú ponuku nájdete na na www.representworkwear.sk

Zobrazenia: 290

© 2024  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby