Stavba montovanej haly je dnes tým najpopulárnejším spôsobom, ako rozšíriť svoje priestory na podnikanie. Prečo tomu tak je a aké výhody tieto haly poskytujú?

Rozšírenie priestorov na podnikanie bude v určitej fáze riešiť každá úspešná spoločnosť. V minulosti firmy svoje priestory rozširovali prenájmom nových skladových či administratívnych priestorov. Dnes sa však čoraz viac podnikateľov uchyľuje k stavbe montovaných hál, ktoré im prinesú niekoľko nesporných výhod. 

Priestory podľa vlastných preferencií 

Azda tou najväčšou výhodou je možnosť upraviť si montované haly presne podľa vašich preferencií, ktoré vy a firma potrebujete. Pri klasických výrobných či administratívnych priestoroch je totiž nutné vo väčšine prípadov pristúpiť k nutným kompromisom. 

Pevná konštrukcia 

Montované haly sú okrem svojej variability aj mimoriadne bezpečné. Ich jadro tvoria pevné oceľové konštrukcie, aké dnes nájdete v takmer všetkých moderných halách či budovách. Je tomu tak vďaka jedinečným vlastnostiam, nízkym investičným nákladom a  ohromnej pevnosti.

Moderná fasáda 

Vašu novú halu si teraz môžete ešte viac prispôsobiť vďaka širokej palete moderných fasád. Medzi tie najpoužívanejšie patria odvetrávané fasády, ktoré poskytujú celému objektu skvelé tepelnoizolačné a ochranné vlastnosti. Stretnúť sa však môžete aj s presklenými klasickými fasádami. 

Kto takúto halu dokáže postaviť? 

Stavbou moderných montovaných hál sa dnes zaoberá hneď niekoľko firiem. Pri ich výbere vám preto odporúčame pozerať na referencie od iných zákazníkov, prípadne sa ísť pozrieť na niektoré dokončené haly aj osobne. 

Stavba novej výrobnej haly či nových administratívnych priestorov nie je rozhodne malou investíciou, no vďaka svojej dlhej životnosti stojí za to.

Zdroj obrázka:

Marsan / Shutterstock.com

Zobrazenia: 28

© 2021  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby