Študenti môžu zabojovať v súťaži o najlepšiu diplomovú prácu o obnoviteľných zdrojoch energie. Vyhlásila ju medzinárodná spoločnosť Vaillant Group, ktorá je lídrom na trhu v oblasti vykurovacích technológií v Európe. Na troch najúspešnejších „eko-hrdinov“ čaká finančná odmena 1 000 €, 750 € a 500 €. 

Registračný formulár môžu študenti vysokých škôl vyplniť na webovej stránke www.vaillant.sk. Neskôr do súťaže nahrajú hotovú diplomovku. Posudzované budú iba diplomové práce odovzdané do 31.5.2023. Odborná komisia zložená z predstaviteľov troch slovenských univerzít a zástupcu spoločnosti Vaillant Group vyhodnotí zaregistrované práce a vyberie z nich tri najlepšie. Autori troch víťazných prác budú mať príležitosť odprezentovať svoju prácu na Konferencii Slovenskej spoločnosti pre techniku prostredia (SSTP). Účastníci konferencie následne rozhodnú o finálnom poradí výhercov.

 

Výhody pre súťažiacich

Naša budúcnosť je v obnoviteľných zdrojoch. Vaillant Group je medzinárodná, spoločensky zodpovedná firma, ktorej záleží na podpore mladých talentov a presadzovaní ekologických riešení v oblasti obnoviteľných zdrojov energií. V prípade záujmu študentom poskytne odborné konzultácie na témy súvisiace s využitím tepelných čerpadiel, solárnych systémov a podobne.

„Súťaž je pre študentov vysokých škôl výbornou príležitosťou na spoluprácu, s možnosťou neskoršieho profesného uplatnenia v oblasti vývoja či výroby vykurovacích technológií,“ upresnila Mária Prachárová, marketingová manažérka spoločnosti Vaillant Group Slovakia.

www.vaillant.sk

Zobrazenia: 108

Komentáre k tomuto článku sú uzavreté

© 2023  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby