Ortuť teplomeru pomaly stúpa. Prichádza jar a my sa postupne z našich príbytkov presúvame von na vzduch a do záhrad, kde začneme tráviť čoraz viac času. Rozmýšľate ako si zveľadiť okolie svojho domu či bytu? Zapojte sa do súťaže o terasu Twinson podľa vašich predstáv za 2 000 eur.

Terasy sú obľúbeným miestom relaxu, počas teplejších mesiacov predstavujú totiž ďalší obytný priestor. Veď kto by netúžil tráviť pekné dni vonku, vychutnať si na terase pohár vínka s priateľmi, kávičku s kamarátkou či užiť si tam grilovačku s rodinou. Práve preto spoločnosť Inoutic / Deceuninck spolu s firmou DLH Slovakia vyhlasuje súťaž o terasu snov. Zapojiť sa do nej môžu nielen majitelia rodinných domov, ale aj vlastníci bytov s balkónom či lodžiou.

 

Ako sa do súťaže zapojiť

Podmienky účasti v súťaži sú jednoduché. Na emailovú adresu terasa@jaga.sk treba do 14. apríla 2019 zaslať minimálne jednu stranu textu (30 riadkov, 1800 znakov), v ktorom popíšete, ako si svoju novú terasu predstavujete. V texte uveďte, prečo by ste novú terasu Twinson chceli, ako ju chcete využívať, k čomu vám výhra pomôže, ale aj prípadný problém, s ktorým pri plánovaní terasy bojujete. Nezabudnite tiež na opis miesta realizácie a odhadovanú plochu terasy.

Aby sme vás mohli zaradiť do súťaže, treba spolu s textom zaslať aj minimálne päť fotografií (každá do veľkosti 1 MB, najlepšie na šírku). Na nich by malo jasne vidieť váš dom, jeho okolie, ale aj záhradu, balkón či strechu, kde by terasa mala byť umiestnená. Kvalita fotografií je veľmi dôležitá, pretože publikované môžu byť iba príspevky s kvalitnými zábermi. Do predmetu správy nezabudnite uviesť „Súťaž o terasu“.

 

Víťaza určí odborná porota

Víťaza, ktorý získa terasu z materiálu Twinson v hodnote 2 000 eur určí porota zložená z organizátorov súťaže. Zaujímavé príbehy budú zverejnené na stránke www.mojdom.sk, poslanie svojho príspevku si teda nenechávajte na poslednú chvíľu. Vyhlásenie výsledkov sa uskutoční 6. mája 2019. Pravidlá súťaže nájdete tu.

  

 

Viac o kompozitnom materiáli Twinson

Výherca súťaže získa terasu z materiálu Twinson podľa svojho výberu v hodnote 2 000 eur. Twinson je kompozitný materiál, ktorý predstavuje spojenie prirodzeného vzhľadu a hrejivosti dreva s odolnosťou a dlhou životnosťou PVC. Materiál je odolný, prakticky bezúdržbový, v zime nezamŕza, v lete sa neprehrieva a jemný povrch sa napriek poveternostným vplyvom nezničí ani v priebehu niekoľkých rokov. Spojenie dvoch materiálov (drevo a PVC) bráni vzniku triesok, hladký a jemný povrch bez medzier je ideálny pre chôdzu naboso. Navyše sú dosky protišmykové, takže terasa je bezpečná aj pre deti, ktoré sa na nej môžu dosýta hrať. Terasové dosky z materiálu Twinson sú k dispozícii v troch rôznych produktových variantoch s rôznymi povrchmi a v niekoľkých prirodzených farbách. Na materiál Twinson poskytuje výrobca záruku až 25 rokov.

 

Základné produkty: 

Terrace sú ekonomicky výhodné podlahové dosky s mimoriadne dlhou životnosťou a povrchom so vzhľadom skutočného dreva na pohľad aj na dotyk. Sú mimoriadne odolné proti pošmyknutiu, neštiepia sa a nepukajú. Vyžadujú si len minimálnu údržbu. Podlahové doky sú v ponuke v šiestich prirodzených farbách a v dvoch rôznych povrchových štruktúrach. Možno ich použiť na samostatne stojace terasy, ako súčasť rodinných domov, ale aj pre tvorbu záhradných ciest, na balkóny či ploché strechy.

 

Terrace Massive sa odporúčajú použiť najmä v okolí bazénov či pre vybudovanie terás najrôznejších tvarov. Ponúkajú maximálnu flexibilitu, pretože masívne podlahové dosky nemajú žiadne duté komory. Ich prednosťou je, že sa jednoducho režú a tvarujú, rovnako ako drevo, avšak oproti nemu sú odolnejšie a majú dlhšiu životnosť. Terrace Massive je unikátny produkt, ktorý prešiel BROOF testom. Materiál má vysokú požiarnu odolnosť a je odolný aj proti lietajúcim iskrám. Žiadny iný profil na trhu nemá takúto kvalitu. V ponuke je šesť farieb.

 

Masívne podlahové dosky Terrace Massive Pro so vzhľadom ušľachtilého dreva sú potiahnuté tenkou vrstvou polyméru (PVC), ktorá drevoplast chráni pred poškriabaním a škvrnami akéhokoľvek pôvodu. Šancu nemá ani mastnota, čo ocenia najmä milovníci grilovania. Sú to extrémne pevné dosky, preto znesú vysokú záťaž a lepšie odolávajú pôsobeniu vonkajších vplyvov. Podlahové dosky sú vhodné pre všetky terasy a balkóny, tiež pre zastrešené plochy a zimné záhrady. Na výber sú štyri farby, ktoré sa hodia k akémukoľvek štýlu bývania.

 

 

Zobrazenia: 167

Komentáre k tomuto článku sú uzavreté

© 2021  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby