Každý vníma priestor svojej kúpeľne inak. Časť ľudí im nepripisuje väčší význam, no nájdu sa aj takí, ktorým hodiny strávené v kúpeľni prinášajú pocit bezpečia a uvoľnenia. Ak medzi nich patríte aj vy, doprajte sebe a svojmu kúpeľu vybavenie, vďaka ktorému sa vaša kúpeľňa stane vysneným útočiskom.

Kvalita kúpeľa je prvoradá

Ak si budeme spájať kúpeľňu s odpočinkom a relaxom, ako prvé si väčšina z nás vybaví nekonečné horúce kúpele. Komfort pri samotnom kúpeli je preto dôležitým faktorom pri zariaďovaní vašej kúpeľne. Tu prichádzajú na rad sprchové batérie. Prvotným kritériom pri výbere je samozrejme dispozícia vašej kúpeľne, teda či sa v nej nachádza vaňa alebo sprchový kút. Ďalej už je len na vás a vašej fantázii, ako si predstavujete ovládanie vody, veľkosť samotnej batérie alebo farebné, či materiálové prevedenie. Ďalším kritériom výberu je možnosť ako hlavovej, tak aj ručnej sprchy, čím sa váš pocit pri kúpeli alebo sprchovaní môže stať ešte komfortnejším.

Nezabúdajte na poriadok

Dôležitú úlohu pri spríjemňovaní atmosféry v kúpeľni tvoria aj okolité doplnky, akými sú rôzne formy osvetlenia alebo zrkadlá. Pocit pokoja a kľudu však môže vzbudiť aj obyčajný poriadok. Miestnosti, kde sú veci usporiadané a zorganizované, pôsobia pokojnejším a vyrovnanejším dojmom, preto je potreba vybrať, akým spôsobom budete mať uložené veci vo vašej kúpeľni. Skvelým pomocníkom je nábytok, ktorého ponuka na trhu je dnes prakticky neobmedzená. Jednoduché poličky do kúpeľne môžu napriek svojmu nenápadnému vzhľadu poskytnúť dostatok odkladacieho miesta, pričom nezaberajú takmer žiaden priestor v kúpeľni. Ak sa rozhodnete pre výraznejšie kusy, poličky sa môžu zároveň stať aj vkusným dekoračným prvkom.

Fantázii sa medze nekladú

V dnešnej dobe máte možnosť zaobstarať si vybavenie akýchkoľvek rozmerov, tvarov či materiálov. Ak vám na vašej kúpeľni naozaj záleží, nechajte naplno prejaviť vašu fantáziu a vyberte si vybavenie presne vám na mieru. Nenechajte sa však oklamať iba pútavým dizajnom. Majte na pamäti, aby ste vždy vyberali kvalitne spracované vybavenie od overených dodávateľov, z ktorých by sme vám radi odporučili Glast.sk.

Zdroj obrázka:

Edvard Nalbantjan / Shutterstock.com

Zobrazenia: 21

© 2021  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby