Základné vybavenie garáže alebo čo by mal mať doma každý správny kutil?

Ak využívate svoju garáž nielen na parkovanie vášho auta, ale aj na rôzne kutilské účely, tak by vám v nej nemalo chýbať aj potrebné zariadenie. Čo by teda mal mať doma každý správny kutil?

Jedným zo základných nástrojov, ktorý by nemal chýbať vo vašej garáži alebo vo vašej výbave kutila, sú takzvané gola sady

Ide o sadu nástrčných a zástrčných hlavíc s ovládačom, ktoré sa hodia najmä pri oprave elektroniky, spotrebičov či nábytku. Svoje využitie však nájdu aj pri oprave áut, motoriek a častokrát ju využívajú aj modelári. 

Kvalitná gola sada by vám mala najmä uľahčiť prácu v obmedzenom priestore, taktiež by mala byť vyrobená z chrómovo-vanádiovej ocele, ktorá zabezpečí potrebnú kvalitu pri uťahovaní alebo povoľovaní. 

Kvalitná vŕtačka

Ďalším základným vybavením, ktoré by nemalo chýbať v žiadnej garáži, je taktiež akumulátorová vŕtačka, ktorá sa okrem kutilov hodí aj pre neprofesionálnych majstrov, ktorí potrebujú sem-tam niečo privŕtať. 

Dnes sa môžete na trhu stretnúť s rôznymi typmi vŕtačiek, no tie najlepšie aku vŕtačky v teste sú také, ktoré obsahujú veľkokapacitnú batériu a disponujú rýchlostnými stupňami, ktoré sa najčastejšie udávajú v otáčkach za minútu. 

Odkladací priestor

Okrem kvalitného vybavenia vašej garáže je potrebné taktiež myslieť na dostatok odkladacieho priestoru, do ktorého si môžete všetko toto zariadenie umiestniť. Poslúžiť vám na to môžu rôzne vysoké kovové regály, ktorými dokážete obložiť celú miestnosť. 

Alternatívnym riešením pre vás môžu byť plastové boxy, ktoré do týchto regálov môžete uložiť podľa vašej potreby. 

Osvetlenie

Dôležitou súčasťou vašej dielne by malo byť aj kvalitné osvetlenie, ideálne také, ktoré vám zabezpečí dostatok svetla na vašu prácu. 

Pravdepodobne najlepším spôsobom, ako osvetliť vašu garáž, sú LED panely, ktoré dokážete elegantne umiestniť na strop a dokážu osvetliť celú miestnosť rovnomerne.

Zdroj obrázka:

vipman / Shutterstock.com

Zobrazenia: 85

Sponzorovaný odkaz

Sponzorovaný odkaz

Udalosti

Sponzorský odkaz:

svetlotechnika - vypracujeme svetlotechnický posudok pre Váš projekt. 

Energetické projektové hodnotenie budov a teplotechnické posudky.

© 2021  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby