Stavebné otázky (163)

Diskusie Odpovede Posledná aktivita

ARCHITEKT

Jazierko, je nutný archeologický prieskum ?

Mam otazku,  majitel chce urobit jazierko na zadrziavanie vody a na zavlazovanie, maximalna hlbka jazierka je 20cm , objekt sa nachádza v …

Začal(-a) marketa anna medas

11 Nov 28, 2012
Odpoveď od marketa anna medas

ODBORNÁ VEREJNOSŤ

Chalupa

Dobrý deň, chcem poprosiť o radu, názor alebo skúsenosť ohľadom obmurovania  dreveného zrubu v interiéri nepálenou tehlou a následného omie…

Začal(-a) Iveta Hegedusová

1 Nov 7, 2012
Odpoveď od Martin Papež

ŠTUDENT

Parná sauna.

Dobrý deň prajem! Rád by som sa vás opýtal ako je to s realizáciou parnej sauny. je potrebné nejak okolité steny vnútorného prostredia saun…

Začal(-a) František Jantek

2 Nov 6, 2012
Odpoveď od František Jantek

ARCHITEKT

Samonivelačný poter NA dlažbu

Zdravim všetkých kolegov. Potrebujem poradiť ohľadne samoniveláku. Klient ho chce aplikovať na existujúcu dlažbu. Viete mi poradiť či je ni…

Začal(-a) Ján Tvrdoň

4 Nov 6, 2012
Odpoveď od František Jantek

STAVBYVEDÚCI

Riešenie proti stekajúcej vode

Dobrý deň Chcel by som poprosiť o radu aké je čo najvhodnejšie riešenie zabrániť stekajúcej vode. RD sa bude nachádzať vo svahu pod lesom v…

Začal(-a) Ing. Igor Baláž

2 Nov 6, 2012
Odpoveď od Ing. Juraj Danko

PROJEKTANT

Rodinný dom - projekt na stavebné povolenie

Dobrý večer... kreslim projekt pre RD. Chcem sa poradiť čo všetko vlastne je potrebne pre stavebné povolenie....je tam potrebný aj staticky…

Začal(-a) Martin Štefanco

2 Sep 13, 2012
Odpoveď od Martin Štefanco

STAVEBNíK

Priznany dreveny strop

Dobry den Ma niekdo skusenosti s priznanym drevenym stropom? Chcem ho instalovat na prizemy. Neviem vsak ci je potrebne ho riesit uz pocas…

Začal(-a) Robert Varinský

3 Aug 28, 2012
Odpoveď od Milan Olšavský

ŠTUDENT

impregnácia

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, na impregnáciu stien domu, našla som jeden produkt http://www.isokor.com/#mineral máte s ním nejakú skú…

Začal(-a) Viktória Sekerášová

5 Aug 3, 2012
Odpoveď od Branislav Várkoly, Ing.

DIZAJNÉR

Rekuperacia vzduchu

Dakujem vopred vsetkym ktory prispeju do tejto temy .... Mam zaujem do svojho domu osadit rekupreracnu jednotku, alebo iny system a sice p…

Začal(-a) Ján Čičmanec

6 Júl 24, 2012
Odpoveď od Daša Jarošová

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

Sklopne okno vysoke 300mm sirka 720mm

Ahojte, zhanam sklopne okno rozmer v 300mm s 720mm musi byt sklopne, material nerozhoduje, plast, hlinik, drevo, ... s izolacnym dvojsklom…

Začal(-a) Branislav Várkoly, Ing.

0 Jún 27, 2012

© 2024  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby