7 dôvodov prečo si zvoliť kovový regál do pivnice aj do detskej izby

Vytvoriť vhodné skladovacie a úložné priestory pomocou kovových regálov je nápad, ktorý stojí za pokus a prináša so sebou viacero benefitov než by ste možno predpokladali.

Prečo sú kovové regály také obľúbené aj v domácnostiach?

Vydržia vysoké zaťaženie

Pri výbere regálov je samozrejme potrebné skontrolovať mieru možného zaťaženia, ale všeobecne platí, že v kovových regáloch dokážete bez problémov skladovať aj pneumatiky alebo boxy plné náradia

Kovové regály do špajze, ktoré nájdete na https://www.majster-regal.sk/kovove-regaly-do/kovove-regaly-do-spajze.html, samozrejme nepotrebujú takú vysokú nosnosť ako regály do garáže alebo dielne, ale takisto je dôležité, aby sa pod tiažou zaváranín či uskladnených topánok nerozpadli.

Vhodné do každého priestoru

Že neveríte? Naozaj, vďaka tomu, že online nájdete rôzne variácie regálov, je možné nimi vybaviť nielen komoru či pivnicu, ale pokojne aj obývaciu alebo detskú izbu. Regály takisto nájdete v rôznych farebných prevedeniach, a preto ich môžete využiť v každej miestnosti bez narušenia farebnej línie či dizajnu izby. Veľmi dobre slúžia tým, ktorí milujú dnes obľúbený industriálny štýl.

Odolné voči deformáciám

Kovové regály sa vďaka kovovej konštrukcie vyznačujú veľkou odolnosťou, takže im neublíži ani neprofesionálne zaobchádzanie. Pokiaľ ich využívate tak ako je určené, ich konštrukcia i police vám budú slúžiť dlhé desaťročia.

Odolné voči nepriaznivým vplyvom

Kovové regály sú ošetrené nátermi, ktoré bránia korózii, a preto pri správnom upevnení môžu pokojne tvoriť odkladacie priestory aj v altánku alebo pod prístreškom. Protikorózny náter je vhodné v odporúčaných intervaloch pretrieť, aby vám mohli regály slúžiť čo najdlhšie.

Ľahká nadstavba

Vlastníte skrutkový kovový regál, ale zdá sa vám príliš malý? Nie je nič jednoduchšie ako ho nadstaviť ďalšími časťami kľudne až po strop. Pri ukladaní predmetov si však dajte pozor, aby ste začínali najťažšími objektmi na spodných policiach a na vrchu boli iba ľahké kusy, ktoré vás pri neobratnom vyberaní nemôžu zraniť.

Rôzne šírky a výšky

Každý úložný priestor sa počíta. Vďaka rozmanitým šírkam i výškam dokážete regály umiestniť do úzkeho i širokého priestoru alebo do nevyužitého rohu. Pred kúpou si nezabudnite priestor riadne zmerať a počítať aj so šírkou rámu. Hľadanie vhodného modelu vám uľahčí konfigurátor.

Rozmanité farebné prevedenia

Požiadavky zákazníkov priviedli výrobcov regálov na myšlienku farebných variácií kovových regálov. Regály tak skvele oživia atmosféru kancelárskych priestorov alebo zapadnú do obývacej izby nielen ako úložný priestor, ale aj ako industriálna dizajnová vychytávka

Kovové regály majú široké využitie nielen v garážach, dielňach alebo komorách a špajzách. Univerzálnym spôsobom dokážu tvoriť súčasť obytných priestorov a miestností, a pritom nenarúšať jednotný vzhľad miestnosti. Tak čo poviete, kam sa vám kovový regál hodí najviac? 

Zdroj obrázkov: 

  1. www.majster-regal.sk
  2. Photographee.eu/Shutterstock.com

Zobrazenia: 29

© 2022  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby