Gauč, pohovka či sedačka sú jedným zo základných kusov nábytku v každej domácnosti. Sedacia súprava je miestom, na ktorom trávite pohodlné chvíle so svojimi blízkymi. Sú naším útočiskom a miesto pre dokonalý relax po náročnom dni v práci. A takisto vytvárajú ohnisko socializácie, keď príde návšteva. V našom článku nájdete 9 cenovo dostupných sedačiek s ohľadom na vašu finančnú situáciu.

Všetky kúsky, ktoré sme pre vás vybrali, sú z vyhľadávača nábytku a interiérových doplnkov BIANO. Ak sa vám páči konkrétna sedacia súprava z článku, ale nie ste si istý farbou, obrázok z článku jednoducho stiahnite a na BIANO použite obrázkové vyhľadávanie. Tak nájdete rovnaké pohovku v iných farbách, podobné typy sedačiek, ale aj cenovo najvýhodnejšie riešenia.

Prechodné riešenie do 200 eur

1. Rozkladacia designovka

Štýl, elegancia a pohodlie, na ktorom sa dočasne aj vyspíte. Pohovka má štýlové petrolejové čalúnenie a stojí na zlatých nožičkách. Svoj šmrnc tak vdýchne každej domácnosti. Čalúnenie povrchovou úpravou pripomína zamat, čo elegantný nádych tohto kúsku ešte viac umocňuje.

2. Slnko obývačky až pre troch

Žltá je farbou optimizmu, tepla a dobrej nálady. Preto sa do obývacej miestnosti, tej najspoločenskejšej izbe v celom dome, jednoducho hodí. 

Trojmiestna žltá pohovka sa stane aj nocľahom pre nečakaných hostí. Jej nespornou výhodou je nastavenie rôznych sklonov operadla tak, aby ste svoj obľúbený film pozerali v čo najpohodlnejšej polohe. Nohy sú pochrómované a pevné, čím sedačke zabezpečujú stabilitu. Vďaka modernému dizajnu sa hodí k akémukoľvek interiérovému štýlu.

3. Pohodlné sedenie pre vás aj partnera

Ako vždy, tak aj pri sedačkách. V jednoduchosti je prosto krása. Hlavne ak patríte k ľuďom, ktorý sa radi vybláznia napríklad na dekoráciách. Ako tretiu sme pre vás vybrali svetlosivú dvojmiestnu pohovku v jednoduchom štýle. Vďaka príjemnému čalúneniu na nej budete chcieť nielen sedieť, ale aj ležať. Ďalšou výhodou sú nožičky, vďaka ktorým pod gaučom pohodlne povysávate.

Štandard do každej domácnosti do 500 eur

4. Retro kúsok pre milovníkov príbehov

Krásna, jemná a elegantná štýlovka, ktorú nájdete vo farbách, o ktorých sa vám ani nesnívalo. Ak milujete retro a veci s príbehom, táto sedačka u vás nesmie chýbať. Výhodou je, že jej príbeh napíšete vy sami. Pohovku robia jedinečnou a praktickou aj jej rosegold nožičky. Je rozkladacia a súčasťou sú dva malé vankúšiky.

5. Klasika pre páry aj rodiny

Tento kúsok je praktickou klasikou do každej domácnosť. Rohová sedačka dokáže poskytnúť miesto aj väčším rodinám. Všetci si posadáte, ale aj pohodlne poľaháte. Vybrali sme pre vás kombináciu čalúnenia a čiernej eko kože.

6. Vneste si domov kus histórie vďaka koženej pohovke

Kožené sedacie súpravy majú stále svojich nadšenov, preto ich nemôžeme vynechať ani dnes. Navyše “Chesterfieldky” sú autentickou ukážkou kombinácie pohodlia a sofistikovanosti. Majú aj skvelú výhodu: ľahko sa čistia a umelá koža ich robí odolnou. 

Široké spektrum využitia do 1000 eur

7. Nadčasovosť, minimalizmus a štýl v jednom

Rohové sedačky si nemusíte vybrať len v tradičnom prevedení. Preto sme zvolili kúsok s minimalistickým designom, odetým do neutrálneho, ale moderného, svetlosivého čalúnenia  spolu s praktickými funkciami. Súčasťou tejto nadčasovej sedacej súpravy je aj:

  • variabilný podhlavník
  • polohovacie podrúčky
  • rozkladacia funkcia
  • úložný priestor

8. Nech má každý svoje miesto

Pre domácnosti, v ktorých je dostatok priestoru a v ktorých každý preferuje vlastné miesto na oddych a relax, máme tiež tip. Sedacia súprava s kreslami pre vás bude tou pravou voľbou. Jej výhodou je variabilita a zároveň aj dostatok priestoru. Vybrali sme nestarnúcu čiernobielu klasiku, ktorá sa hodí jednoducho k všetkému. 

9. Pre sociálych jedincov

Ak patríte k ľuďom, ktorí milujú spoločnosť, stále to u vás žije a keď sa koná rodinná oslava, ktorá zvykne byť vždy u vás, vyberte si sedaciu súpravu do U. Tieto sedačky bývajú najväčšie a tým poskytujú dostatok miesta pre každého, kto dostal chuť na dezert s kávou v pohodlnej polohe. Ak chcete vedieť viac o trendoch medzi sedacími súpravami, pozrite na tento článok.

Zdroj fotiek: BIANO

Zobrazenia: 78

Sponzorovaný odkaz

Sponzorovaný odkaz

Udalosti

Sponzorský odkaz:

svetlotechnika - vypracujeme svetlotechnický posudok pre Váš projekt. 

Energetické projektové hodnotenie budov a teplotechnické posudky.

© 2021  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby