Jégého alej nie je pre obyvateľov Bratislavy neznámym pojmom. Pokojné bývanie obklopené zeleňou blízko rušného centra hlavného mesta je ideálnym miestom hlavne pre rodiny s deťmi. Svoje miesto si tu ale nájde istotne každý, kto nehľadá bývanie ale domov.

Jégého alej

Pri prezeraní inzerátov v štýle „predaj bytov Bratislava“ ste už možno natrafili na mestskú časť Ružinov. Bývanie v tejto časti Bratislavy je ideálne pre každého kto si chce oddýchnuť od rušného mesta ale zároveň mať blízko všetko, čo k plnohodnotnému bývaniu potrebuje.  

Projekt Jégého aleje sa nachádza v Ružinove. Kompletná občianska vybavenosť ako pošta, materská škôlka, škôlka, ihriská, zdravotné stredisko, lekáreň a výborná dostupnosť do mesta sú samozrejmosťou. V tejto lokalite toho ale nájdete oveľa viac.

Súkromná záhrada

Nové byty v Jégého aleji tvoria blok, v ktorom sa nachádza súkromná záhrada. Záhrada má množstvo odpočinkových zón, v ktorých si môžu obyvatelia kedykoľvek oddýchnuť a zrelaxovať. Parkovanie nie je v tejto zóne žiadnym problémom. Auto môžete zaparkovať v garáži pod domom a do svojho bytu sa pohodlne vyviesť do bytu.

Obchody a reštaurácie

Štýlové reštaurácie a menšie kaviarničky máte pár krokov od domu. Pokiaľ máte radi čerstvé pečivo jeho vôňa vás môže každé ráno zobúdzať. Pekáreň sa nachádza priamo v areály Jégého aleji. Nakupovať môžete v obchodnom dome Central, v ktorom nájdete množstvo menších obchodíkov s rôznym sortimentom. Na neďalekom trhovisku na Miletičovej si môžete každý deň kúpiť čerstvú zeleninu, ovocie, bylinky alebo kvety. 

Rodiny s deťmi

Na svoje si tu prídu hlavne deti. Voľný čas môžete stráviť s rodinou na neďalekom kúpalisku alebo si zájsť na detské ihrisko, ktoré je hneď za rohom. Park s jazierkom a vysokými stromami nie je stvorený len na prechádzku ale aj na korčuľovanie či bicyklovanie. 

Šport a kultúra

Okolie Jégého aleji ponúka množstvo príležitostí na športovanie. Tenisové kurty, hokejový a futbalový štadión, basketbalová hala Pasienky alebo krytý bazén sú len časťou možností, kde môžete tráviť voľný čas. Ružinov je zároveň výborne prepojený sieťou cyklotrás, ktoré vás bezpečne prevedú celou Bratislavou. 

Chcete vyraziť za kultúrou? Príjemný večer môžete stráviť návštevou predstavení v Radošinskom naivnom divadle alebo v kine v blízkom nákupnom centre VIVO 

V projekte Jegého alej byty na predaj ešte nájdete. Pokiaľ hľadáte vhodné bývanie v novostavbe blízko centra Bratislavy, s výbornou dostupnosťou do mesta a plnou občianskou vybavenosťou lepšie miesto nenájdete. 

Zobrazenia: 20

© 2022  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby