Kvalitná hotelová posteľ priláka klientov a hotelu zaistí pozitívne recenzie

Čo klienti očakávajú od luxusného hotela? Okrem príjemného personálu, dokonalej čistoty a chutného jedla najmä nádherne zariadenú hotelovú izbu, ktorej dominuje posteľ dokonalá v každom ohľade. Posteľ má významný vplyv na kvalitu spánku, a teda aj na spokojnosť klientov. Ako by mala takáto posteľ vyzerať?

Spokojnosť klientov závisí od pohodlia postele

Ľudia najčastejšie chodia do hotelov kvôli dovolenke a luxusnému odpočinku alebo služobným cestám. V každom prípade od hotelovej izby očakávajú, že sa v nej budú cítiť pohodlne a dokonale si oddýchnu.

Spokojnosť a hodnotenia na internete

Podľa dostupných údajov je zrejmé, že internetové hodnotenia sleduje čoraz viac ľudí. Približne 80 % sa rozhoduje o rezervácii hotela na základe jeho hodnotenia. Nezabúdajte, že zákazníci sú na pochvaly skúpi, ale svoju nespokojnosť nijako neskrývajú. Preto je dôležité, aby ste im na nespokojnosť nedali žiadny dôvod. Aj jedna negatívna recenzia vás môže pripraviť o niekoľko klientov, a tým aj o zisk.

Ako spokojnosť ovplyvňuje posteľ

Posteľ má na spokojnosť hostí najvýznamnejší vplyv. Napokon práve ona je často spomínaná v online recenziách. Okrem toho, že ide o kus nábytku, ktorý ich na prvý pohľad zaujme svojím dizajnom, vyjadrujú sa aj ku kvalite matraca, pohodliu, čistote a posteľnej bielizni. Kvalitu postele klienti spoznajú hneď po tom, ako si na ňu ľahnú. Ak je posteľ pohodlná a matrac sa prispôsobí ich telu, dá sa predpokladať, že sa im bude aj dobre spať.

Kvalita spánku má významný vplyv na to, ako sa váš hosť bude cítiť nasledujúci deň. Po regeneračnom spánku bude plný energie, bude mať dobrú náladu a nebude trpieť bolesťami bedier alebo krku. Celkovo začne svoj deň skvele.

Hotelová posteľ musí byť odolná, ale aj dizajnová

Na hotelové postele sú kladené tie najvyššie nároky. Je to nábytok, ktorý je počas prevádzky vystavený najväčšej záťaži. Preto by mal byť vyrobený z kvalitných a odolných materiálov.

Medzi najluxusnejšie hotelové postele patria kontinentálne postele. Kontinentálne postele alebo postele typu boxspring sa môžu pochváliť jedinečnou konštrukciou, ktorá pozostáva z dvoch luxusných matracov a toppera. Plocha na spanie je zvyčajne 60 až 70 cm nad zemou, vďaka čomu sa do postele ľahko líha, a zároveň sa z nej ľahko vstáva. Nedochádza k zbytočnému zaťažovaniu kolenných kĺbov.

Obrázok: Luxusné vysoké postele poskytujú dokonalý odpočinok. Zdroj: Materasso-hotels.com

Čerešničkou na torte je dizajnové čelo postele, ktoré jej dodáva nezameniteľný vzhľad a robí z nej perlu miestnosti. Čelo postele pôsobí ako izolačný prvok medzi stenou izby a spiacim klientom, no zároveň umocňuje a podporuje zážitok z relaxácie.

Konštrukcia boxspringovej postele je stabilná, vzdušná a vďaka svojej pružnosti dokáže dokonale rozložiť tlak, ktorý je na ňu vyvíjaný. Preto sa môžete spoľahnúť na dlhú životnosť matraca aj toppera. Nespornou výhodou kontinentálnych postelí je skutočnosť, že dokonale kopírujú tvar ľudského tela, takže dokážu poskytnúť bezchybnú oporu širokému spektru klientov rôznych hmotnostných kategórií. Niektoré modely kvalitných kontinentálnych postelí, ako napríklad tie od spoločnosti Materasso, sa navyše vďaka spojovaciemu príslušenstvu dajú používať ako pohodlné jednolôžka alebo luxusné manželské postele.

Kolekcie hotelových postelí z masívu Materasso

V ponuke postelí Materasso nájdete 4 základné kolekcie postelí, ktoré sa postarajú o dokonalé pohodlie vašich klientov.

  1. Luxury Class – sú určené pre najnáročnejších hostí a 5-hviezdičkové hotely. Základňu tvorí masívna smreková konštrukcia, taštičkový a penový matrac a vrstva kokosového vlákna na ochranu pružín. Matrace sú k dispozícii v rôznych tvrdostiach a výškach 26 alebo 32 cm.
  2. Business Class – výrobky spĺňajú požiadavky 4-hviezdičkových hotelov. Posteľ s masívnym základom je vyplnená matracom s bonellovými pružinami a penovým matracom odolným proti deformáciám. Tuhosť matraca si môžete vybrať od mäkkej až po tvrdú. Výška matraca sa pohybuje od 22 do 25 cm.
  3. Standard Class – kolekcia vhodná pre 3-hviezdičkové hotely sa môže pochváliť vynikajúcim pomerom ceny a kvality. Základ postele tvorí kombinácia drevotrieskových a smrekových dosiek. Vnútorná časť je vyplnená systémom bonellových pružín. Matrace pre túto kolekciu sú k dispozícii v rôznych tvrdostiach a výškach od 16 do 21 cm.
  4. Economy Class – pohodlné postele pre hotely a ubytovacie zariadenia nižšej cenovej kategórie. Na výrobu boli použité vysokokvalitné materiály s dlhou životnosťou. Konštrukciu postele dopĺňa pevný rošt a matrac, ktorého tvrdosť a výšku si môžete zvoliť podľa svojich preferencií. Matrac je dostupný vo výškach od 16 do 18 cm.

Obrázok: Z vysokých postelí sa ľahko vstáva, a zároveň sa do nich pohodlne líha. Zdroj: materasso-hotels.com

Zapôsobí nielen posteľ, ale aj doplnky

Okrem rámu postele je dôležitý aj matrac a rošt. Pohodlie postele môže umocniť topper, ktorý k celkovej výške pridá niekoľko centimetrov navyše. Môže sa použiť aj na úpravu tvrdosti matraca. Z hygienického hľadiska sa oplatí mať na ploche na spanie chránič matraca.

Spoločnosť Materasso ponúka aj ďalšie interiérové doplnky, ktoré sa dajú k posteli jednoducho prispôsobiť. Patria medzi ne nočné stolíky, taburetky, kreslá, podnožky alebo kompletné spálňové zostavy.

Postele Materasso nájdete aj v tých najluxusnejších hoteloch

Chcete svojim klientom dopriať ten najdokonalejší odpočinok? Rozmaznávajte ich spánkom v posteliach slovenského výrobcu Materasso, ktorý pôsobí v oblasti matracov už viac ako 20 rokov a patrí medzi najinovatívnejších európskych výrobcov. Vďaka kombinácii tradičných a osvedčených postupov s modernými dizajnovými trendmi tvoria ich postele nábytok, ktorý v sebe spája pohodlie a moderný vzhľad. Máte záujem o posteľ? Odborníci z Materasso vám radi pomôžu.

Vysoké postele slovenského výrobcu nájdete v najluxusnejších hoteloch v Českej republike a na Slovensku, vrátane hotela Corinthia, hotela Art Deco Imperial a hotela Cosmopolitan Prague, ktoré sa nachádzajú v Prahe. Na Slovensku sa nachádzajú aj Aston Business, Boutique Hotel Pri Mlyne a Hotel Château Gbeľany.

Nechajte svojich hostí relaxovať na luxusných boxspringových posteliach, ktoré ich prenesú do raja kvalitného spánku.

Zobrazenia: 17

© 2023  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby