Kúpa bývania je obrovskou investíciou, ktorú si treba poriadne premyslieť. Rozhodnúť sa, či chcete svoje peniaze vložiť do 30 a viac ročného paneláku, ktorého životnosť je otázna, alebo priložiť niekoľko eur navyše a kúpiť novostavbu. Tá vám poskytne moderné bývanie na úrovni dnešnej doby, a to aj bez akejkoľvek rekonštrukcie. Postačí sa len nasťahovať a môžete bývať.

Nové byty je často možné prispôsobiť na mieru

Novostavby zažívajú práve v týchto dňoch obrovský boom. Najmä na základe stavebnej činnosti v našom hlavnom meste môžeme tvrdiť, že trh s realitami sa zobúdza a developerské spoločnosti začínajú s výstavbou nových projektov. Tie prinesú možnosť na kúpu nového a kvalitného bývania, ktoré naplní požiadavky moderného človeka. A to nielen dispozíciou priestoru, ktorá odráža jeho potreby, ale aj nízkymi nákladmi na prevádzku či použitím mnohých moderných technológií. Na rozdiel od kúpy bytu s históriou vám nové byty ponúknu možnosť nasťahovať sa prakticky ihneď po kúpe. Ak si totiž byt zarezervujete ešte pred jeho finálnym dokončením, posledné úpravy budú prevedené podľa vašich želaní, čím vám byt bude prispôsobený na mieru.

Bývanie v širšom centre Bratislavy, aj s vlastnou predzáhradkou

Ponuka na predaj bytov v Bratislave dnes prináša hneď viaceré zaujímavé novostavby, ktoré vám môžu poskytnúť bývanie s pridanou hodnotou. Medzi také patria aj developerské projekty spoločnosti

D O A S Viktória a Zlaté krídlo. Objekt Viktória ponúka moderné nové byty lokalizované v širšom centre Bratislavy na Košickej ulici. Jeho súčasťou sú napríklad byty s vlastnou predzáhradkou či moderné a často až nadštandardné mezonetové byty.

Novostavba v harmonickej atmosfére

Úplne odlišným novým bývaním je zas projekt Zlaté krídlo v Rači, nachádzajúci sa v bezprostrednej blízkosti svahov Karpát a priľahlých viníc. Bytový komplex ponúka príjemne tiché prostredie priam ideálne na rodinný život v pokojnej a harmonickej atmosfére, ktorá je vzdialená len niekoľko minút od centra hlavného mesta. Celý projekt má navyše ekologický charakter a ráta s použitím moderných technológií. Projekt Zlaté krídlo bude uvedený do používania v roku 2017, avšak byty je možné rezervovať už dnes.

 

Zobrazenia: 403

Komentár

Komentár osoby Patrika Perutová o August 31, 2017 na 22:17

Jáj, tu sa mi to strašne páči. Hneď by som tu šla bývať, no žial som byt kúpila pred dvoma rokmi. Ale neviem, či nakoniec nepredám a nepôjdem sem.:-)

Sponzorovaný odkaz

Sponzorovaný odkaz

Udalosti

Sponzorský odkaz:

svetlotechnika - vypracujeme svetlotechnický posudok pre Váš projekt. 

Energetické projektové hodnotenie budov a teplotechnické posudky.

© 2020  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby