Vedeli ste, že aj na Slovensku máme kvalitného výrobcu postelí a matracov? Je to tak! Spoločnosť Materasso sídli v malej obci Oravské Veselé a chýry o ich matracoch a posteliach sa dostali až ďaleko za naše hranice. Materasso je slovenská firma, ktorá má zákazníkov po celom svete a vlastní množstvo certifikátov, ktoré svedčia o kvalite jej výrobkov.

Obrázok: Vychutnajte si zdravý a pohodlný spánok. Zdroj: Lechomat.com

O slovenskom výrobcovi postelí

Spoločnosť Materasso Slovakia, s.r.o. vznikla v roku 1995. Najskôr sa zameriavala len na výrobu ortopedických materiálov, antialergických prikrývok a vankúšov.

Neskôr začali jej šikovní remeselníci vyrábať kompletné postele s roštami a matracmi. Ich kvalitné kontinentálne postele sú obľúbené nielen v domácnostiach, ale nájdete ich aj v luxusných hotelových izbách

Sortiment sa ďalej rozrástol o bytové doplnky či sedacie vaky

Pohodlný a zdravý spánok

Spánok je pre pre kvalitu života človeka jednou z najdôležitejších vecí. V posteli trávime až tretinu svojho života, preto ho neradno podceňovať. Na to, aby sme sa vyspali „do ružova”, potrebujeme kvalitný matrac, rošt a posteľ.

Spoločnosť Materasso vďaka dlhoročným skúsenostiam vie, že zákazník bude spokojný až vtedy, keď dostane vysokokvalitný produkt, preto dbá na kvalitu použitých materiálov a ich spracovanie.

Materasso sa snaží vďaka svojim dizajnérom a konštruktérom napredovať v oblasti nových trendov a ich veľkou výhodou oproti konkurencii je, že vychádzajú v ústrety individuálnym požiadavkám zákazníka. Nielen postele, ale aj matrace vám vyrobia presne podľa vašich potrieb a predstáv.

Vďaka svojej práci si zaslúžili uznanie a viacero ocenení. Získali napríklad cenu SLOVAK GOLD a väčšinu ich matracov Štátny ústav SR pre kontrolu liečiv zaradil medzi oficiálne zdravotné pomôcky.

Obrázok: DA VINCI DUO SIDE je revolučná novinka v segmente matracov. Zdroj: Materasso.sk

Kde si môžete zakúpiť produkty Materasso?

Materasso nemá klasické kamenné predajne, ale svoje výrobky predáva u viacerých zmluvných partnerov vo vašom okolí. Postele, matrace a bytové doplnky predávajú na Slovensku, v Českej republike, v ostatných krajinách Európy, v Ázii, Strednej či Južnej Amerike.

U nás na Slovensku nájdete zmluvného predajcu skoro v každom meste. Stačí na stránkach zadať mesto a ukážu sa vám všetky dostupné predajne, kde si môžete zakúpiť produkty Materasso.

Užite si luxusný spánok

Pod značkou Materasso nájdete viac ako 100 druhov zdravotných a ortopedických matracov. Sú vyrobené prevažne z prírodných a inovatívnych materiálov, ktoré sú zdravotne nezávadné a vhodné aj pre ľudí so zdravotnými komplikáciami.

Ku kvalitnému matracu si doprajte aj luxusnú posteľ, na ktorej si vychutnáte spánok kľudne aj po celý život. Sú to dizajnové kúsky, ktoré sú vyrobené z kvalitného masívu či iného materiálu, ktorý má dlhú životnosť. Poťahové látky sú z textílií, ktoré sa ľahko čistia, sú zdravotne nezávadné a ich spracovanie je priam dokonalé.

U predajcov Materasso nájdete aj kolekciu komplexných spacích systémov Ferreti, ktoré sa zameriavajú na zdravý spánok. Spojenie dlhoročných skúseností spoločnosti Materasso s kvalitným prevedením a moderným dizajnom Ferreti vám zaručí dokonalý spánok na dlhé roky.

Ak hľadáte luxusnú posteľ s tradíciou, určite vás osloví značka Le Chomat, ktorá ručne vyrába svoje postele na mieru už viac ako 200 rokov. Táto rodinná firma ponúka luxusné postele len z tých najkvalitnejších prírodných materiálov. Značka Le Chomat vznikla vo Francúzsku na začiatku 19. storočia a ich remeselníkov nájdete u susedov v Českej republike. Le Chomat dnes tvorí so spoločnosťou Materasso jednu rodinu.

Zobrazenia: 17

© 2022  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby