Stavebné otázky (163)

Diskusie Odpovede Posledná aktivita

STAVEBNíK

Hľadám firmu pre nadstavbu rodinneho domu

Zdravim vsetkych! V najblizsom obdobi by som rad zacal s rekonstrukciou - nadstavbou rodinneho domu a potreboval by som zohnat nejakeho sik…

Začal(-a) Peter Nemec

3 Aug 16, 2011
Odpoveď od Richard Kotrbčík

STAVEBNíK

Duté múry

Dobrý deň.   Mám starší rodinný dom, ktorý má duté obvodové múry. Múry majú šírku  45 cm, sú z pálenej tehly viĎ pripojený obrázok. CHcel b…

Začal(-a) Milan Môcik

3 Júl 20, 2011
Odpoveď od Milan Môcik

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

Budeme lacno bývať alebo len o tom snívať?

Pozdravujem a zároveň žiadam o pomoc. Pripravili sme AKCIU leto2011 - . Podľa výpočtu ENERGETICKÁ HODNOTA MERNEJ POTREBY TEPLA NA VYKUROVAN…

Začal(-a) Lovas Juraj Ing.

2 Júl 19, 2011
Odpoveď od Lovas Juraj Ing.

PROJEKTANT

Na koľko si verejnosť cení prácu projektantov ?

Moji známi chcú stavať rodinný dom. Údajne si vyžiadali niekoľko cenových ponúk na vypracovanie projektu pre stavebné povolenie v podrobnos…

Začal(-a) Elena Marcinová

27 Jún 15, 2011
Odpoveď od Ing.Hruskó Krisztián,PhD.

PROJEKTANT

Stojan na stresnu krytinu

Surne zhanat stojany na stresnu krytinu. Mam na mysli tie na reklamne ucely co obcas vidno popri ceste, su tvaru Acka. Netusim kde to zohna…

Začal(-a) Milan Molnár

0 Jún 15, 2011

REMESELNÍK

navrh,dizajn celomasivneho balkonu

ahoj,hladam architekta,dizajnera,ktory je schopny navrhnut stylovi celomasivny balkon k rodinnemu domu?  poznate niekoho talentovaneho?

Začal(-a) andrej trulik

3 Jún 14, 2011
Odpoveď od andrej trulik

DIZAJNÉR

Poradte prosím ohaldom rekonštrukcie bytu

Zdravím Vás! Mám na Vás technickú otázku. Riešim rekonštrukciu bytu, kde si klient praje zväčšiť kupelnu posunutím steny. Problem je v tom,…

Začal(-a) Ing Mikuláš Agárdy

10 Máj 26, 2011
Odpoveď od Pavol

ŠTUDENT

Steršná konštrukcia z lepeného lamelového dreva

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať či nemáte niekto skúsenosť s navrhovaním strešnej konštrukcia z lepeného lamelového dreva. Viete mi niekt…

Začal(-a) Peter Vereš

2 Máj 21, 2011
Odpoveď od Peter Vereš

ŠTUDENT

Hotelová budova

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať či je nejaká norma pre navrhovanie hotelových budov, ale ak nejaká dobra kniha.

Začal(-a) Peter Vereš

1 Máj 21, 2011
Odpoveď od Milan Olšavský

ŠTUDENT

športové centrum

Rád by som sa vás opýtal, či by ste mi mohli niekto odporučiť nejakú dobrú knihu, ktorá by mi pomohla navrhnúť športové centrum...ďakujem

Začal(-a) František Jantek

3 Apr 7, 2011
Odpoveď od marketa anna medas

© 2024  

Vytvorilo stavebnictvo.sk | partner : stavebnikomunita.cz |

  Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby